Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

Jak "zrobić" polski zegarek

Rekomendowane odpowiedzi

W szufladzie trochę tego zalegało, zarówno koperty, werki, tarcze itd. Niby chciałem posprzątać, a w sumie udało mi się co nieco złożyć :lol: każdy jest przeszczepem kilku, niestety brakuje mi wskazówek (ale wiem że gdzieś były) i oryginalnych koronek, ale mimo wszystko oko się cieszy, jest kilka nowych egzemplarzy:

 

post-3565-0-64409200-1331237000.jpg

 

post-3565-0-12873400-1331237002.jpg

 

post-3565-0-77209400-1331237003.jpg

 

post-3565-0-94009800-1331237004.jpg

 

post-3565-0-49654200-1331237006.jpg

 

Stąd wniosek, można kupić czasem jakieś polaki na części, a z czasem poskłada się kilka następnych :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fakt, czasem widzę licytacje trupków błoni z wiadomym zamiarem, również zdarzyło mi się kupić kilka razy przykładowo za około dyszkę za sztukę o ile pamiętam dukacika czy błonie i doprowadzić je do ładu, niestety wskazówki u zegarmistrza okazały się niecałe dwukrotnie droższe od samego zegarka, także jest opcja ale jaka w tym orginalność - na wzór orginału

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle Alfa mi się najbardziej podoba!!!


Błonie, Błonex,Delfin, Wars, Zodiak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.