Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

janekp

Gustav Becker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Mam pytanie odnosnie tego mechanizmu.Nigdy nie zwrocilem na to uwagi ale czy to normalne ze plyta jest jakby wzmacniana jeszcze jedna plytka trzecia?A moze to jakis skladak?Jeszcze niewiele wiem o tym wiec wybaczcie mi pytanie gdyby odpowiedz okazala sie prosta.I czy na tarczy zawsze musialo byc logo Becker.

32ab712105b057c7m.jpg 708b877f1978be36m.jpg 3cdca5154400d3a5m.jpg b5512a9c04aa3d97m.jpg


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy aby te akurat zdjęcia mają być ilustracją pytania. O ile pamiętam, to kiedyś zamieszczałeś zdjęcia innego "2 1/2" płytowca ? Obydwa wyglądają OK !


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz.Wiem ze zamieszczalem tamte zdjecia ale wylecialo mi to z glowy.Poczatki nie sa dla mnie latwe.Czy to znaczy ze jest to mechanizm "2 1/2" jezeli te pol plyty jest od strony tarczy takim wzmocnieniem?Bo tamten mechanizm mial mloteczki na innej plycie.Troche mi sie pomieszalo a nie mam materialow na ten temat.


Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieje takie określenie. Ale czemu go nie stworzyć...


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.