Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Majowy Diabeł

chwalimy się swoimi eco-drive'am?

Recommended Posts

35 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

a nawet lumę sobie walłem na nieobrotowy ala bezel :) 

DSC_1942.thumb.JPG.ab9af4891864b20dc4c0fcff759a5151.JPGDSC_1941.thumb.JPG.9b5589c0f95fb766b626740de947512a.JPGDSC_1943.thumb.JPG.122d53b5ba69b8093e00330eca46214e.JPG

a tak wcześniej, jak go dostałem :) 

DSC_1937.thumb.JPG.cbef625ddee3c7c2c7ce5e13c5e3fdd8.JPGDSC_1935.thumb.JPG.b4826b2e6e2a43affb8160afbe48163f.JPG

powoli sie robi :) dzięki za natchnienie ... ;) 

...  piękna sztuka mimo lat - rób bo warto  - mówię Citzen to Citizen klasa sama w sobie 

ps. a właśnie, co to za model :) 

nadal trochę za mały na łapkę ale może.... :) 

jeszcze trochę i do Omegi się przekonam, bo podobny rozmiar hahaha 

14 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

ps. a właśnie, co to za model :) 

nadal trochę za mały na łapkę ale może.... :) 

jeszcze trochę i do Omegi się przekonam, bo podobny rozmiar hahaha 

odczytaj na kopercie z tyłu oznaczenia zaraz dojdziemy sam jestem ciekawy - kiedyś chyba takiego widziałem 

7 minut temu, unadarek napisał(-a):

odczytaj na kopercie z tyłu oznaczenia zaraz dojdziemy sam jestem ciekawy - kiedyś chyba takiego widziałem 

S101662 

patrzę w necie, są foty ale to na tyle, po prostu to taki model S101662 .... :) 

ps. jak tak patrzę to po 2 stówki średnio chodzą :) nawet jak zgubię albo wyrzucę w las ( mieszkam w lesie ) ofkors w nerwach, to nie szkoda ... hahah

edit:

oj oj, chociaż teraz, trochę serca włożone i czasu i prądu, i past polerskich, i narzędzi, i browarka.... to 250 zł ...... :) 

1 minutę temu, KobyS0 napisał(-a):

S101662 

patrzę w necie, są foty ale to na tyle, po prostu to taki model S101662 .... :) 

ps. jak tak patrzę to po 2 stówki średnio chodzą :) nawet jak zgubię albo wyrzucę w las ( mieszkam w lesie ) ofkors w nerwach, to nie szkoda ... hahah

fajny jest  - Eco Drivera mov. H500  - to chronografy - miałem z H500 czarnego inny model  i planuje znowu mieć :)  

3 godziny temu, unadarek napisał(-a):

fajny jest  - Eco Drivera mov. H500  - to chronografy - miałem z H500 czarnego inny model  i planuje znowu mieć :)  

mogę swojego podrzucić :) 

16 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

mogę swojego podrzucić :) 

musze kasę odnowić  bo jest co po zakupach zegarków :) ale ten fajniutki 

50 ? 

:) 

9 minut temu, unadarek napisał(-a):

musze kasę odnowić  bo jest co po zakupach zegarków :) ale ten fajniutki 

17 minut temu, KobyS0 napisał(-a):

50 ? 

:) 

odezwę się na prv. :) 

Data przestawiona , zaczynamy nowy miesiąc ... 

IMG_20210301_002640.thumb.jpg.c9193a1dfacf716c0bc250a1cfa63ce5.jpg

Bransy nadal nie ma ale przyszło Marine Nationale z cheapest nato straps. Jakas dziwna konstrukcja bo z dodatkową klamrą na zapięcie i z pół godziny się zastanawiałem jak to założyć.
IMG_20210304_091319.thumb.jpg.7d5137786d8e8119768f18a310a4a568.jpgIMG_20210304_091315.thumb.jpg.ea01cf36dcf44f645ecdda1f9cbb6b35.jpg

IMG_20210306_084517.thumb.jpg.98fc16f08c3419d80ca6dd44ed57843a.jpg

Rzadko eksponowana strona , a miło popatrzeć 🙂

IMG_20210307_082644.thumb.jpg.92d2f2a361399a5e419d1cf35660546d.jpg

3 godziny temu, GTB napisał(-a):

Rzadko eksponowana strona , a miło popatrzeć 🙂

mam takie pytanko - to kółko nie odkręca się tylko wprasowane jest - tak ?  a baterie wymienia się o góry - zdejmując bezel - szkiełko ???

5 minut temu, unadarek napisał(-a):

mam takie pytanko - to kółko nie odkręca się tylko wprasowane jest - tak ?  a baterie wymienia się o góry - zdejmując bezel - szkiełko ???

Dokładnie tak , tzw. monobloc lub monocoque.

2 minuty temu, GTB napisał(-a):

Dokładnie tak , tzw. monobloc lub monocoque.

tak tak - ale z tego co wiem problemy jest z znalezieniem fachowca który by wymieniał baterie - nie każdy chce się tego podejmować ? pytam bo czasem się trafia starszy fajny zegarek właśnie monobloc i tak zastanawiam się czasem czy kupić czy odpuścić włośnie ze względu na to.

1 minutę temu, unadarek napisał(-a):

tak tak - ale z tego co wiem problemy jest z znalezieniem fachowca który by wymieniał baterie - nie każdy chce się tego podejmować ? pytam bo czasem się trafia starszy fajny zegarek właśnie monobloc i tak zastanawiam się czasem czy kupić czy odpuścić włośnie ze względu na to.

Byle bateryjkarz sobie z tym nie poradzi , miałem nawet się rozeznać w temacie ale jakoś mi umknęło.

Mój wg dekla to wrzesień '99 i chodzi bezproblemowo - poprzedni właściciel (ponoć pierwszy) nigdy go nie wymieniał.

Posted (edited)
4 minuty temu, GTB napisał(-a):

Byle bateryjkarz sobie z tym nie poradzi , miałem nawet się rozeznać w temacie ale jakoś mi umknęło.

Mój wg dekla to wrzesień '99 i chodzi bezproblemowo - poprzedni właściciel (ponoć pierwszy) nigdy go nie wymieniał.

właśnie - bo z tych lat są fajne nurki - odpuściłem kilka w świetnej cenie - ze względu właśnie na to - ale znowu jakiś tam zegarek widziałem - a że to lata 90 - to i czas bateriii nadszedł - więc dobrze byłoby znaleźć kogoś kto to solidnie zrobi z uszczelnieniem szkiełka i nie zedrze bo wtedy to i zakup mało opłacalny może być 

Edited by unadarek

Wysłałem zapytanie do Dolińskiego odnośnie tego tematu , jak odpisze to dam znać.

13 minut temu, GTB napisał(-a):

Wysłałem zapytanie do Dolińskiego odnośnie tego tematu , jak odpisze to dam znać.

ok super !!! 

Pytałem kiedyś w Anyro (ASO Citizena) o koszt wymiany aku w Royal Marines Commando i podali 70zł akumulator + 40zł wymiana.

Do nich również wysłałem zapytanie , zobaczy jak się teraz cenią za taką usługę.