Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M.Mike

Użytkownik
 • Content Count

  1,297
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

535 Mistrz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

1,309 profile views
 1. AQ4020 ma A060. AB9000 ma bateryjny A660 bez Eco drive. Bateria wystarcza na 5 lat więc w sumie nie zaszkodziłoby wymienić uszczelki i przetestować na szczelność co wymianę
 2. Ten mi się śni po nocach, ale z OP stylistycznie ma jednak niewiele wspólnego. No i jest jeszcze mniejszy
 3. Jeżeli 38mm jest do zaakceptowania to w stylu OP dla mnie odpowiedź jest jedna - AB9000. Ewentualnie trochę taniej - NB1050.
 4. [emoji16] Twojego pamiętam Ten z inną tarczą jest jeden na WUS, z tego co pamiętam forumowicz zamówił zwykłego czarnego Courageousa, a dostał tego. Początkowo byl zdziwiony i miał go wymienić, sklep na to przystał, ale jednak go zostawił. Oryginalnie był na pasku.
 5. Gratuluję kolegom nowych nabytków U mnie po staremu A jak już jesteśmy przy Courageousach to niechrono były takie: Czarnego bicolora nie widziałem nigdy, a szarego bicolora kiedyś miał@Z_bych, fotki w wątku z Jego recenzją, którą warto przeczytać jeżeli ktoś jeszcze na nią nie trafił https://zegarkiclub.pl/forum/topic/126400-o-citizenie-co-nie-jest-tagiem/ Jako ciekawostkę dorzucę też taki niebieski z czarnym bezelem, gładką tarczą i innymi indeksami na tarczy. Choć MSZ "zwykły" niebieski fajniejszy, jakby się trafił to i tak bym brał
 6. M.Mike

  Citizen

  https://citizen-jp.translate.goog/smartwatch/special/wena/index.html?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=pl&_x_tr_hl=pl&_x_tr_pto=ajax,nv Extra, ale do nas nie dotrze. Płatności na pewno nie będą działać, pasuje do 110 modeli https://citizen.jp/product/wena/lineup.pdf ale że bransolety są różne no to pewnie jest ileś zestawów które dopasowują to do konkretnej bransolety (szerokość bransolety i konkretnych elementów ogniwa). Faktycznie pewnie będzie się dało dopasować do jeszcze większej ilości zegarków, ale to już trzebaby sprawdzać samemu który zestaw by pasował. Może kiedyś to do nas trafi, ale na razie nie z taką siecią dystrybucji [emoji22] Chyba że ktoś sobie zamówi pod konkretny model z Japonii, ale funkcjonalność i tak będzie ograniczona. Sony Wena 3 można bez problemu kupić z bransoletą bez specyficznych endlinków (czyli pod każdy zegarek), ale i tak kosztuje kupę kasy. Ze sprowadzeniem z Japonii wyjdzie z 2,5kzł
 7. Jest, jest, ludzie, jest! Grand Classic. Niby nic takiego... ale... Wersja ze złotymi indeksami i wskazówkami na bransolecie!!! Ja bym powiedział, że absolutny rarytas, o którym do czasu kiedy zobaczyłem go na sprzedaż nie miałem pojęcia że istnieje mimo, że interesuję się kolekcją od kilku lat. Był taki na pasku do kupienia na rejsie po Karaibach (obok granatowego bicolora GT i czarnego stalowego GTSa), ale jak wiadomo do wersji paskowych nie pasują bransolety więc to nie ten. Jedyne wzmianki jakie znalazłem o tym zegarku były na oficjalnych stronach Citizena w domenach chińskich i tajwańskich. Brak występowania na rynku wtórnym i niska końcówka numeru seryjnego sugeruje ze wolumen produkcji nie był zbyt duży. Stan I D E A L N Y ! Jestem pod ogromnym wrażeniem. Miałem wszystkie inne wersje i poszły dalej. Ten raczej dłużej zagrzeje u mnie miejsce. Ostatnio miałem kupować Citizena AQ4024 ale ze względu na mały rozmiar się wstrzymałem (fajnie by było jednak przymierzyć przed zakupem te 37,5mm). Na razie sobie daruję, ten Grand Classic zaspokoił w pełni moje potrzeby na takie zestawienie kolorystyczne. [emoji7] @Hogg patrzyłem bransoletę, zdejmuje się bez problemu tylko trzeba mieć cienkie narzędzie i ze 3 ręce, po wciśnięciu teleskopu z jednej strony trzeba dosyć mocno naciskać maskownicę z góry żeby nie wskoczył z powrotem. To samo z drugiej strony i już.
 8. Jeszcze czekam, może jutro będzie [emoji847]
 9. M.Mike

  Citizen

  Nie nie, to nie Twój Co do Tougha, kiedyś takiego kupiłem, ale dostałem z wyszczerbionym uchem. Odesłałem i po długim czasie dostałem drugą sztukę, też z uszczerbionym uchem w tym samym miejscu (miałem podejrzenia że to ta sama sztuka, ale nie miałem zapisanych numerów pierwszego więc głowy nie dam). Po tym odpuściłem sobie na razie ten model; dodatkowo nie zrobił na mnie dużego wrażenia.
 10. @Vergangenheit litości [emoji6]
 11. Tak, brakuje mi go teraz w kolekcji [emoji22] Dobrze, że mam kilka innych na pocieszenie [emoji16]
 12. M.Mike

  Citizen

  Tego też mam [emoji16] mistrzem czytelności nie jest, ale nie miałem nigdy problemu z odczytem godziny w jakichkolwiek warunkach. Dodatkowo na żywo wygląda dużo lepiej niż wychodzi na zdjęciach i nie odstępuje pod tym względem od innych wersji.
 13. To się zdarza w każdej marce i budżecie. Nie ma co się negatywnie nastawiać
 14. Niedługo powinien do mnie dojść Grand Classic to sprawdzę demontaż bransolety
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.