Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tewie

Co się dzieje z tym forum ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie co się dzieje z tym forum , już od 2 tygodni nie idzie czytać forum bo w postach robi się rozciągnięcie takie

jak stąd dookoła ziemii , czy ktoś panuje nad tym forum i zabezpiecza od strony technicznej ?.

Już ktoś pisał o tym i nic się nie dzieje . Moja przeglądarka to - Windows Internet Explorer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już ktoś pisał o tym i nic się nie dzieje . Moja przeglądarka to - Windows Internet Explorer.

Już to pisałem - jest 8 (słownie osiem) wersji Explorera. Tak, jakbyś napisał "Mój system to Windows", albo "Mój procesor to Pentium" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie Firefoxa i nie będziesz miał tego problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja przeglądarka to - Windows Internet Explorer.

Albo spróbuj zainstalować sobie jakąś prawdziwą przeglądarkę (to zajmie Ci kilka minut)

Albo przynajmniej zaktualizuj IE do najnowszej wersji (to zajmie dużo więcej czasu)


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IE to imho prawdziwa przeglądarka, na dodatek bezpieczniejsza (najnowsza wersja) od Firefoxa... Co nie zmienia faktu, że sam korzystam z Firefoxa bo jest po prostu wygodniejszy i ma dużo większe możliwości.

Jeżeli jednak komuś odpowiada IE to czemu na siłę chcecie takiej osobie wciskać Firefoxa czy Operę?

Jak mu pasuje IE to niech korzysta z tej przeglądarki ale... dobrze byłoby oczywiście gdyby to była najnowsza wersja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jednak komuś odpowiada IE to czemu na siłę chcecie takiej osobie wciskać Firefoxa czy Operę?

Niczego nie wciskałem na siłę. Nawet nie wymieniłem tych nazw na F i na O. Słowko "albo" oznacza alternatywę. Alternatywa nie jest wciskaniem tylko propozycją. Propozycja była po to żeby rozwiązać problem trapiący Wątkotwórcę.

 

OT

Problem "prawdziwej przeglądarki" polega na tym (w tym konkretnym przypadku rozciągania), że nie może sobie poradzić z elementem html-owym "span", któremu w arkuszu CSS nadano właściwości:

display:block; float:left;

Właściwości te są jak najbardziej zgodne ze standardami W3C, więc "prawdziwa przeglądarka" powinna sobie jak najbardziej z nimi poradzić. Jeśli "prawdziwa przeglądarka" sobie z nimi nie radzi, to rodzi się podejrzenie, że albo nie jest "prawdziwa", albo przynajmniej nie spełnia standardów które zgodnie z własnymi deklaracjami powinna spełniać.


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tewie posiada starszą wersję tej przeglądarki. Przed chwilą otwierałem te Forum celem sprawdzenia na IE 8 i żadnego problemu nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie, przez przynajmniej jeden dzień, był taki sam problem na Mac'owym Safari,samo zniknęło więc ,być może nie jest to tylko wina przeglądarki.

 

W moim przypadkunajpierw było OK,potem się zepsuło a następnie "samo" naprawiło ,ja nic nie zmieniałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No już jest OK - miałem faktycznie wersję 7 . Nie jestem za bardzo kompumaniakiem

i o tym nie wiedziałem że jest nowsza wersja 8 .Ale wcześniej poprzednia wersja 7 swietnie sobie radziła , a to znaczy że ktoś gmerał w silniku ;)NIe wiedziałem też że już wcześniej było o tym pisane , bo jak mogłem przeczytać kurnajanek jak wszystkie posty rozpieprzało jak chciało i deformowało ile wlezie , jedynie początek tematu każdego postu był czytelny . No zrozumiano ? . Dzięki wszystkim za pomoc. Niech

wam bozia w dzieciach wynagrodzi . :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.