Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Lachu

AC/DC w Polsce :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie było mi dane być na ich koncertach kilkanaście-kilkadziesiąt lat temu więc nie ma skali porównawczej. Byłem w Pradze kilka lat temu i teraz. Na koncert w Chorzowie nie chcieli mnie puścić rodzice :P

Fajnie że ciągle im się chce. Zawiedziony nie jestem i mam nadzieję że jeszcze gitar na stojaki nie odstawią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kol. Iwasikowski- koncert ACDC w kwestii muzycznej byl doskonaly. Jeżlei chodzi o muzuke , wykonanie , technikę gry bylo bez zarzutu. ACDC i Metalliki nie ma co porownywac to zupelnie inne rodzaje. A Metallice też zdarzaly sie wpadki jak np. na rock Am Ring w 2006 roku (Jeżeli dobrze pamiętam) Byli zupelnie bez formy i bylo to slychac w kazdym utworze. A tu ACDC poza zadyszkami - rewelacja. Widzialem ich trzeci raz i za kazdym razem tak samo. Pozdr. metalowców:)


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dopiero teraz napiszę:

miałem nadzieję, że będzie show, że będzie energia i nei zawiodłem się zupełnie.

Dodatkowo solówka Angusa.. no nie ma co o niej napisać. Kto widział i słyszał ten wie ;)

pozdrawiam

 

p.s.

Nekroskop - chyba Cię widziałem ale nie wiedziałem, że to Ty :)

czy ja od Ciebie kupiłem ZIMa z dolną sekundą na allegro 13 maja? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Nekroskop - chyba Cię widziałem ale nie wiedziałem, że to Ty ;)

czy ja od Ciebie kupiłem ZIMa z dolną sekundą na allegro 13 maja? :)

Szkoda ze się nie poznaliśmy :)

Ja pod barierkami dopadłem dziadka z komandirskim na łapsku i pogadaliśmy sobie o naszych hobby. Ja o sikorach on o odznakach wojskowych :) Kilka godzin minęło szybciej w oczekiwaniu na koncert :)

 

Jak się sprawuje ZIM?? Tak to ode mnie :)

 

Nie chcę zapeszać ale prawdopodobnie będę miał cały koncert nagrany z kamery !! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja założyłem kwarcowego tissota więc po zegarku raczej byś nie poznał, że "zarażony" :)

Muzycznie właściwie zupełnie nie jestem w klimacie, ale akurat AC/DC jaralem się od dzieciaka i pamiętam jak się zrywałem z lekcji w podstawówce i oglądaliśmy z kumplem na VHS (sto razy) koncert z osiemdziesiątego któregoś roku... no i od czwartku u mnie w samochodzie tylko ac/dc :)

 

Szczerze mówiąc nei wiem jak dokładnie chodzi ZIM bo na razie miałem ze 4 razy na ręku i częściej patrzyłem na kształt wskazówek i małą sekundę, niż która godzina ;) ale fajny jest!

 

Będziesz na spotkaniu w WWa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na spotkanie nie dam rady dotrzec ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze się nie poznaliśmy ;)

Ja pod barierkami dopadłem dziadka z komandirskim na łapsku i pogadaliśmy sobie o naszych hobby. Ja o sikorach on o odznakach wojskowych :) Kilka godzin minęło szybciej w oczekiwaniu na koncert :)

 

Jak się sprawuje ZIM?? Tak to ode mnie :)

 

Nie chcę zapeszać ale prawdopodobnie będę miał cały koncert nagrany z kamery !! :)

 

Kol. Nekroskop, to moze podzielisz się tym koncertem ?:) Odwdzięcze sie innymi koncertami ACC na DVD.


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-6254-0-75817000-1331571423.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nekroskop, no szkoda, że się nie poznaliśmy na Bemowie i szkoda, że nie będzie Cię na spotkaniu. Co się odwlecze..

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płytka do mnie dojdzie to z przyjemnością się podzielę ale nie zapeszajmy ;)

Załuję jak cholera ale chyba 16 czerwca nie będzie mi dane bawić się na Bemowie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli płytka do mnie dojdzie to z przyjemnością się podzielę ale nie zapeszajmy :rolleyes:

Załuję jak cholera ale chyba 16 czerwca nie będzie mi dane bawić się na Bemowie...

Nekro.. Dzięki . Aj chyba bede 16 czerwca na Bemowie.


JTW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na koncerice byc nie mogłem, ale na filmidło się piszę oboma rękami :rolleyes:

Trzymam kciuki by się udało:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Angus Young przekazał swojego Gibsona SG Special (funkiel nówka) na rzecz organizacji charytatywnej. Można ją zalicytować na aukcji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z niecierpliwością i nadzieją czekam na tą płytkę od Nekroskopa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z miła chęcia też przygarnę taką płytę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety z filmidła nic nie wyszło.Kontakt mi się urwał. Zainteresowanym podrzucam linka do torrenta z koncertu

Torrent AC DC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.