Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pmwas

Co z tymi Vostokami???

Rekomendowane odpowiedzi

To moja trzecia amfibia , niestety jedynie z pierwszą nie było żadnych problemów , druga miała problem ze sklejaniem się włosa przez co zapieprzała jak szalona (koszt naprawy 20 zł ;) ) , z kolei ta zacinała się notorycznie ale sprzedający podejrzewa , ze moze wystarczyć jedynie smarowanie . Zobaczymy jak sprawa się rozwiąże , w każdym bądź razie mam dobre przeczucia . 

Jestem też ciekaw czy moja amfibia tez zmieni kolor jak niektóre niebieskie opisane na tym forum . Jeśli cos takiego się stanie zaraz zamelduję sie w dziale ruskich z fotkami ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i po trzech tygodniach wrócił mój vostok z serwisu . Póki co wszystko działa jak należy a odchyłki czasowe prawie niezauważalne  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja się tak zapytam.jest ktoś może na forum z serwisu marki vostok europe?jak tak to proszę o kontakt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie jak ktoś ma vostoka-ekranoplan to proszę o pw 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.