Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

janosik

Prośba o wycenę

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaido2

Na takie majle sie nie odpowiada.Nie bez powodu jest to serwis aukcyjny.Jak ktos chce kupic bedzie licytowal.Dopisz do aukcji, ze nie konczysz przed czasem, ze na majle za ile od reki nie odpowiadasz i po krzyku. Jak juz bedziesz chcial odpowiadac tym co powysylali majle za ile itp. to napisz,ze nie wiesz ile to warte bo sie na tym nie znasz lub cos w tym stylu i niech licytuja..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał kaido2 niech licytują jak komuś będzie zależało to podbije cenę a losy aukcji zawsze rozstrzygają się przed samym końcem, a zainteresowanie Twoja aukcją jest i to nie małe więc odpręż się i czekaj na efekty..... ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak napisał kaido2 niech licytują jak komuś będzie zależało to podbije cenę a losy aukcji zawsze rozstrzygają się przed samym końcem, a zainteresowanie Twoja aukcją jest i to nie małe więc odpręż się i czekaj na efekty..... :)

 

Stary, a wiesz, ajk się buduje zainteresowanie na aukcjach? :)

Akurat w przypadku Kolegi załozyciela wątku to nie ma nic do rzeczy. Zauważ tylko, ze wielu aktywnych sprzedawców ma wierne grono aktywnych licytantów, którzy pilnują, żeby zegarek nie poszedł ponizej zakładanej ceny... Teraz Allegro ułatwiło ten proceder, bo ukrywanie nicków licytantów stwarza większa anonimowosc ;)


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Zgadza sie,przez te ukrywanie nickow to teraz trzeba sie nagrzebac zeby wyhaczyc czy licytujace nicki nie sa podstawiane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie,przez te ukrywanie nickow to teraz trzeba sie nagrzebac zeby wyhaczyc czy licytujace nicki nie sa podstawiane.

 

No i jeszcze nie mozna ostrzec ewentualnego naiwnego, ze licytuje gówno. Pisałem o tym do Allegro, ale groch o scianę. Może gdyby zarząd stowarzyszenia wystapił...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nic nie licytowałem i byłem zdziwiony że nazwy kupujących są ukryte.

Nie przemawia do mnie też argument, że to dla dobra kupujących i sprzedających.

Dla mnie im mniej tajności tym bardziej uczciwie.

Pozdrawiam i dzięki za zainteresowanie tematem.Zgodnie z radą czekam wyluzowany do końca aukcji. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary, a wiesz, ajk się buduje zainteresowanie na aukcjach? :)

Akurat w przypadku Kolegi załozyciela wątku to nie ma nic do rzeczy. Zauważ tylko, ze wielu aktywnych sprzedawców ma wierne grono aktywnych licytantów, którzy pilnują, żeby zegarek nie poszedł ponizej zakładanej ceny... Teraz Allegro ułatwiło ten proceder, bo ukrywanie nicków licytantów stwarza większa anonimowosc :lol:

I tu Chronofil znowu muszę się z Tobą zgodzić, ukrywanie tożsamości licytujących utrudnia zorientowanie się czy aukcja nie jest dopieszczana. Wiem wiem Chronofil bo dziennie spędzam tam kilka godzin na obserwacjach i oglądaniu tych wszystkich "100%" oryginałów :) , i wiem w czym rzecz, ale jak to mawiał mojego przyjaciela dziadek:

"Sposobem można nagiemu w kieszenie nasrać" więc trzeba uważać co się kupuje i za ile Panowie żeby nam nie robili po kieszeniach ;)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje wszystkim za zainteresowanie tematem.

Transakcja przebiegła sprawnie i bez zakłóceń.Jednak pozostał we mnie jakiś niedosyt, że pozbyłem się czegoś wyjątkowego, przedmiotu z duszą.

Chyba złapałem bakcyla i codziennie przeglądam aukcje z kieszonkowymi antykami. :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błąd Janosik błąd..... to był ciekawy egzemplarz


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale niech ludzie kupują g...o. Wszak najlepiej uczyć się na błędach.


Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos...

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak inni ale ja nigdy bym takiego zegarka nie sprzedał no chyba, że bym musiał. Niektórzy kolekcjonują zegarki kilka lat i nie mają takiego rzadkiego egzemplarza, może nawet nigdy nie będą mieć, a ty Go miałeś i to za darmo. Wielki błąd!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było wcześniej mówić, że to taki unikat.Byłem u trzech zegarmistrzów podobno fachowców od starych zegarków i wszyscy powiedzieli, ze nie warto go naprawiać.

No ale teraz to już pozamiatane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto nie warto... Mógł sobie leżeć... Dostałeś za darmo...Ale jest najlepsza nauka dla Ciebie, żeby zawsze wchodzić na to forum i o zdanie miłośników czasomaszyn zapytać. Ostatecznie to i tak sam podejmiesz decyzję. Dobra wiadomość jest taka że za te 2000zł które za niego dostałeś można kupić już coś konkretnego i to na chodzie ;). Powodzenia w przyszłości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.