Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Degustatorr Noir

Zegarkowe GADŻETY

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie. Gdzie można dostać jakieś fajne gadżety związane z tematyką zegarkową? Mam tu na myśli np. koszulki,kubki,czapeczki itp. z naszymi ulubionymi markami zegarkowymi,nadrukami poszczególnych modeli,werków :rolleyes: itp. Jeżeli wiecie coś na ten temat,to zapraszam do tego tematu.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasami na alledrogo trafiają się oryginalne czapki/torby jakis zacnych firm zegarkowych, jeśli się nie myle jeden z klubowiczów miał jakieś czapeczki i możliwe, że to właśnie je widziałem na allegro :rolleyes: Może u producentów zegarków czasami wychodzą jakieś gadzety, niech wypowie się ktoś bardziej w temacie.


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie SAM zrobił koszulkę ! na alledrogo jest parę DOBRYCH wiem sprawdziłem mam koszulkę firm... wysyłasz projekt graficzny i rewelacyjnie robią :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na imprezach organizowanych przez producentów ,na które moża trafic bedac członkiem stowarzyszenia, na targach w Bazylei (niewiele ale niektórzy dają), na wycieczkach do fabryk i na aukcjach internetowych.... Czyli chyba najłatwiej w internecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja bym sobie SAM zrobił koszulkę ! na alledrogo jest parę DOBRYCH wiem sprawdziłem mam koszulkę firm... wysyłasz projekt graficzny i rewelacyjnie robią :)

 

ale czy to już nie jest podróba? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu widziałem na ALLE dwie czapeczki BREITLINGA,szkoda,że nie OMEGI... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróba ? dlaczego ? orginalne logo... orginalna koszulka np friut of the loom ;) a taniej Cię to wyjdzie ! ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podróba ? dlaczego ? orginalne logo... orginalna koszulka np friut of the loom ;) a taniej Cię to wyjdzie ! ;]

 

Masz zgodę danej firmy na używanie ich loga? Jeżeli nie = podróba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie używam w celach komercyjnych tylko na własny użytek dodatkowo inwestując w wyrób koszulki, i promując ICH ;) O ! Nie czerpiąc z tego Kasy nikogo nie krzywdzę !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.