Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Election

"Surowy" pasek do lotnika

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

Jakiś czas temu przeglądając różnorakie fora zegarkowe trafiłem na aviatora ubranego w taki oto pasek:

post-24412-0-20680000-1331566927.jpg

 

przedtem gdy widziałem takie aviatory - jakoś mnie nie ruszały. Gdy zobaczyłem z tym paskiem - oniemiałem. Kompozycja genialna! Odbiór całego zegarka jest zupełnie inny. Ale do rzeczy...

 

Dowiedziałem się że ten pasek to wyrób niejakiego vstrapmakera. Po znalezieniu adresu na naszym forum, napisałem do niego maila, że byłbym zainteresowany zamówieniem takiego paska - jednak do tej pory nie uzyskałem żadnej odpowiedzi.

 

Tak więc byłbym ogromnie wdzięczny forumowiczom, gdybyście mi polecili kogoś kto by taki pasek mógł wykonać. Może któryś z forumowych strap-makerów by się pokusił? Chodzi mi o taki właśnie nieobszyty, niebarwiony surowy pach. Niestety przeglądając nasze forum na podobny się nie natknąłem.

 

Byłbym wdzięczny za wszelkie informacje, gdyż pasek mnie oczarował. Może to zabrzmi dziwnie... ale nie chcę kupić paska do aviatora, tylko aviatora do paska :blink: Zegarek się jakiś do paska dobierze - ale pasek muszę zdobyć właśnie taki!

 

Pozdawiam i z góry dziękuję za pomoc.


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie wie kto by mi mógł takie coś zrobić?

 

Czy ewentualnie ktoś z Was drodzy forumowicze spotkał się z podobnymi tyle że "kupnymi" paskami? Nie musi być robiony... chodzi mi po prostu o ten kolor skóry i taki "pierwotny" wygląd, bez barwienia, obszywania itd.

 

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ebay coś jest...

 

Ale przede wszystkim musisz znać rozstaw uszu... A do tego potrzebny jest zegarek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

20 mm. Tyle mają te aviatory, które mi się podobają. eBay przeglądam i niczego podobnego nie widzę. Dodatkowo koszty transportu powodują, że wolę szukać w Polsce.


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jako, że zakupiłem nie Aviatora (20mm) a Vodolaza to wyszło, że poszukuję paska 24mm. Jeśli ktoś miałby na zbyciu takiego surowego, niebarwionego pacha lub wiedział gdzie takowy kupić to byłbym wdzięczny za info :rolleyes:


[b][i] Poszukuję starych high-end quartz'ów, zegarków kamertonowych i innych dzieci rewolucji elektronicznej [/i][/b]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może zagadaj z kolegą z http://pistrap.com/ - na pewno coś odpowiedniego Ci uszyje. Co prawda trochę zapłacisz, ale myślę, że warto. Ja szukam też coś dla mojego lotnika - czarny i gruby - nie wiem tylko czy przeszycie czarne, czerwone czy białe. Kupie coś tańszego wypróbuję i chyba zgłoszę się do PiStrapa :rolleyes:

 

Pozdrawiam


Zim, Poljot Signal, Tissot Seastar, Stowa Flieger, G-Shock, Seiko Orange Monster. Budziki Slava, zegary Majak i Mołnia, Poljot De Luxe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę wykonywał podobny do swojego Aviatora u Piotrka Zielińskiego z pistrap.

Koszt paska 140zł + klamra 40zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nie barwioną skórę grubosci 2-2,1mm o mniej takiej barwie (pi razy oko oczywiście bo kazdy monitor oddaje nieco inaczej) - mogę Ci zrobić cos takiego - jak coś to pisz PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.