Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 110010000010011001

Instrukcje obslugi w jezyku polskim

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę post pod postem , bo będzie wtedy widoczny

Dzięki koledze mam instrukcję po Niemiecku a dzięki innemu koledze , mieszkającemu od 20 lat w Niemczech mam tą instrukcję przetłumaczoną na nasze

Tytuł instrukcji :

I N S T R U K C I A O B S Ł U G I Z E G A R K Ó W C A S I O

W Y P O S A Ż O N Y C H W N A S T Ę P U J Ą C E

M O D U Ł Y :

373/754

Jak ktoś będzie chciał to proszę PW z załączonym adresem mailowym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

zakupiłem dziś zegarek g-shocka gw-7900-1er module 3193 3200 ale nie posiadam instrukcji w języku polskim!? byłbym wdzięczny za pomoc! dodam że to mój pierwszy zegarek jaki kiedykolwiek nosiłem ;) pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje instrukcje PL do zegarka Casio G-9000MC-3ER modul 3031 kupionego w Belgi Pilne Pozdrawiam i dziekuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś posiada instrukcje do GW-500E-1VER (2869) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś podesłać instrukcje do GS-1100 moduł 4777? Próbowałem z cały dzień i noc linka zamieszczonego w temacie, ale cały czas pojawia się komunikat o " przeciążonym serwerze" ;)(

Dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM

 

czy ktoś jest w stanie mi pomóc i dać mi instrukcje po polsku do zegarka CASIO GW-2310-1CR wersja z WAVECEPTOR i Tough solar ,będę bardzo wdzięczny -POZDRAWIAM

 

 

 

CASIO%20GW-2310-1.jpg.thumb_200x288.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Bardzo Serdecznie :)

Od tygodnia poszukuje instrukcji obsługi do zegarka

CASIO EFE-500D-7AVEF modul nr 5069 w jezyku polskim...

Bardzo Prosze o pomoc...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja poszukuje instrukcji pl do modelu G-SHOCK G6900A-7 , moduł: 3180. Myśle ze moze pasowac rowniez instrukvja od zegarka G-SHOCK GW-6900A-7. pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak zdobyć instr.pl do CASIO PROTREK PRW-5000? Szukam już miesiąc ! Nie do zdobycia !!!Za wszelką pomoc wielka wdzięczność :rolleyes:Aha - moduł 5114 .

Edytowane przez RyszardIII

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WITAM serdecznie wszystkich forumowiczow.Poszukuje polskiej instrukcji do casio gw-3500b modul 5173,prosil bym o ewentualna pomoc z gory dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam instrukcji po polsku do modelu SGW-200 moduł 3166.

Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich!

zakupiłem dziś zegarek g-shocka gw-7900-1er module 3193 3200 ale nie posiadam instrukcji w języku polskim!? byłbym wdzięczny za pomoc! dodam że to mój pierwszy zegarek jaki kiedykolwiek nosiłem :) pozdrawiam

Jeżeli nadal kolega szuka to proszę bardzo

zegarek-casio-g-shock-gw-7900-1er.jpg

 

instrukcja GW-7900

hasło H93w2dF4

Niestety nie da rady wydrukować, znacie jakiś patent na to, bo chciałem druknąć.

 

Pozdrawiam

Edytowane przez _QMAN_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie ze sie wtrace w dyskusje dot. instrukcji. Coz uwazam ze to co sie dzieje w PL jest troszke frustrujace, czemu? otoz po pobycie w stanach zakupilem sobie Pathfinder'a, oczywiscie miedzynarodowa gwarancja itp itd. Oczywiscie nie bylo dla mnie zaskoczeniem iz w zestawie nie bylo instrukcji w j.polskim. Jednak kupujac ten zegarek w sklepie Casio zapewniano mnie iz w PL nie bede mial absolutnie zadnych problemow z otrzymaniem instrukcji w j.polskim od casio-polska. Hahahha rzeczywistosc jak zawsze jest inna. W odpowiedzi na moja prosbe od casio-polska uslyszalem, sorry ale polityka serwisu i w tym rowniez instrukcji w/g umowy casio inc. zajmuje sie w PL firma Zibi. Oczywiscie dostalem namiary itp, napisalem. I znow szara polska rzeczywistosc. Firma Zibi poinformowala mnie ze owszem moga mi taka instrukcje udostepnic pod warunkiem ze zegarek zakupilem nie dalej niz pol roku temu oraz ze zostal zakupiony w jednym z ich salonow. Oczywiscie wdalem sie w dyskusje, jak to sie ma do rozmowy z przedstawicielem Casio w stanach. Oczywiscie uslyszalem mowiac delikatnie...."nie kupil pan u nas to pocaluj pan nas w (|)". Dziwne to troszke. Oczywiscie ow instrukcja pl nie jest mi niezbedna do zycia, ale .... no wlasnie. Hmm moze ktos z Was mial podobny przypadek, a byc moze ktos wie jak moglbym takowa instrukcje zdobyc w PL.

 

Z gory dzieki za odpo.

 

Michal/Lodz

 

PS

Wlasnie po kolejnej odbijanej pileczce Zibi-casio-polska-Zibi....kolejny raz uslyszalem to samo, smiechu warte jakby instrukcja byla tajnym dokumentem, poprostu szkoda gadac. Dzwonilem do RBK i niestety, poniewaz polskie prawo jest jakie jest, generalny dystrybutor czyli firma Zibi ma prawo do tego by wszelkie instrukcje w naszym jezyku udostepniac tylko i wylacznie swoim klientom. Smieszne to wszytko naprawde.

Edytowane przez lowrider5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może napisz mail do rzecznika praw konsumenta

W ogóle to jest chory system co to kogo obchodzi gdzie ktoś kupił zegarek (w Warszawie, Zambii czy Turkmenistanie).

Powinno się wpisać moduł ewentualnie numer seryjny i pobrać ze strony instrukcję w dowolnym języku a nie robić takie ceregiele o instrukcję jak by to była jakaś receptura nie wiadomo na jaki eliksir.

Ale to jest właśnie polska i zibi.

Edytowane przez freeman1982

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

instrukcja GW-7900

hasło H93w2dF4

Niestety nie da rady wydrukować, znacie jakiś patent na to, bo chciałem druknąć.

 

Pozdrawiam

 

aktualnie nie mam drukarki podłączonej ale udało mi się zapisać do pdf więc myślę ,ze póżniej to druk bez problemów z pliku.

hasło nadal potrzebne do otwarcia pliku

edyta

zaczałem się jednak bawić plikiem i jednak z pliku nie da sie tak łatwo jak myślałem, najprościej ale z utratą częsci czytelności to przez prinscreena

Edytowane przez nanoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobrałem w/w instrukcję, wpisałem hasło i spokojnie można drukować. Po wydrukowaniu do pliku, w formacie .pdf znika potrzeba podawania hasła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy byłby ktoś tak dobry i podzielił się instrukcją do GW9000 i G7700? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.