Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

publisher

Ankieta nr 2 - wybór zegarka rosyjskiego

Wybieram zegarek podforumowy  

76 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pora zabrać się za temat na poważnie, liczę że ankietę wypełnicie rzetelnie i z należytą uwagą, dzięki czemu będziemy mieli klarowny obraz sytuacji.

 

1. Proszę o wypełnienie ankiety PO UWAŻNYM PRZEANALIZOWANIU warunków finansowych projektu 'zegarka podforumowego' - mam tutaj na myśli warunki, które przedstawiłem w poprzedniej ankiecie/poście, a które dotyczą cen, rabatów, ilości, wielkości zaliczek itp.

2. Przy wyborze kompletu dwóch zegarków bierzemy pod uwagę watche Moscow Classic, zapakowane w drewniane pudełko.

3. Proszę także sprawdzić średnicę zegarka przed podjęciem decyzji, aby nikt nie był rozczarowany jego wielkością.

 

Legenda:

VL - Volmax,

MC - Moscow Classic

! - dodano model zegarka, którego nie było w poprzedniej ankiecie/poście

 

Uwagi,

Busole 46mm i 47 mm MC potraktowałem ogólnie, ponieważ jest sporo modeli różniących się mechanizmami montowanymi w tych samych kopertach. Jeżeli zajdzie taka potrzeba (czytaj rozmiar XXXL będzie bardzo popularny wsród kolegów wypełniających ankietę) zrobimy kolejną ankietę na rozmiar XXXL.

 

pozdrawiam


Atlantic Worldmaster, Black Mako, Bulova, Zodiac, Fero Feldmann, Cornavin, Moscow Classic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zagłosować na vodolaza 3602/006 ale tak się złożyło że już go mam...

Nie spać głosować!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głos oddany, teraz pozostaje czekać na wynik ankiety :lol:


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzis wieczór na spokojnie wszystko oblookam i oddam głos, teraz musze wracać do pracy po mału bo się krzywo patrzę że od 3 dni ino zegarki i zegarki :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa pytanka:

 

do kiedy można głosować?

czy zegarki MC są gdzieś do przymierzenia w WWa?

(i pomocnicze - czy ktoś ma zdjęcia nadgarstkowe modeli z ankiety?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A co jeśli ktoś byłby zainteresowany tylko nurkiem jako główny zegarek??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A co jeśli ktoś byłby zainteresowany tylko nurkiem jako główny zegarek??

 

to wydaje mi się musi się albo umówić z kimś kto bierze 2 zegarki żeby mu odstąpił ten jeden albo czekał na następną edycję zegarka gdzie zagłosuje w większości która będzie chciała Nurka :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm.... Na razie Strelka prowadzi :)

 

Edyta: już remis :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również oddałem głos na Strzałę, piękna jest. Wszelkie pomysły 44mm i w górę jak dla mnie odpadają, to już gigantyczne zegarki.

 

Tak w kwestii porządkowej- gdyby autor pierwszego posta mógł dołączyć zdjęcia poszczególnych zegarków, bo każdy z osobna trzeba sprawdzać w grafice google. Poza tym wstępna wycena jest w innym wątku, na którejś jego stronie co utrudnia odnalezienie się i oddanie głosu na swój typ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no właśnie - może zrestartujmy temat dodając w pierwszym poście do propozycji orientacyjną cenę oraz poglądowe foto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowane ! :lol:


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, Przydałyby się fotki. Trochę musiałem polatać po stronkach zanim znalazłem zdjęcia z symbolami )


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie ... no mam Problem ...

 

A mianowicie ...

 

Ja zagłosuje na 2 Zegarki

 

Chce zagłosować na Vodolaza Takiego

http://moscowclassicshop.com/pl/powieksz.php?rodzaj=11&zdjecie=3603-00631020.gif&nr_kata=3602/00631020

 

a co do pilota to ... no właśnie ...

 

Kupiłem ostatnio (2 dni temu) To:

 

http://www.vostok-watches.com/start.php?d_A_3603_1225799_Aviator_Flying_Tank_A_3603_1225799.php

i jest Zajebioza zegarek, i waham się nad glosem na takie lotniki :

 

http://moscowclassicshop.com/pl/powieksz.php?rodzaj=16&zdjecie=3602-05031161.gif&nr_kata=3602/05031161

 

http://www.watchtime24.sisco.pl/catalog/images/zegarki/aviator/3105_6975637/3105_6975637.jpg

 

http://moscowclassicshop.com/pl/powieksz.php?rodzaj=17&zdjecie=2416-04031002.gif&nr_kata=2416/04031002

 

Co do Streli ... Ładna Jest ! piękna z biało czerwonymi akcentami ... ale MAŁA 38 mm to mało. nie robią męskiej wersji ?

 

Poza tym jak 2 zegarki, to tylko komplet z MC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kolego !!! Teraz to pojechałeś! Kuuuurde. Przecież ten sikor jest rewelacyjny !!!,,http://moscowclassic...a=3602/05031161"


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm., nawet moja żona po kuknięciu okiem powiedziała ,, kurcze, faktycznie piękny..." :)


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Kolego !!! Teraz to pojechałeś! Kuuuurde. Przecież ten sikor jest rewelacyjny !!!,,http://moscowclassic...a=3602/05031161"

 

 

No wiem ale ... No wiecie ... Bo większość tą strele chce i nie chce na BUCA wyjść i samoluba ;]

ale Faktycznie jest Piękna ! :)

Są też te Aviatory ale mam już flying tanka i wolałbym cosik innego :)

A Vodolaza to wiadomo :) tylko ciekaw jestem ile wyjdą mnie 2 zegarki ?

pewnie jakieś 1900 ,-

 

 

Aha, I taki mały off topic ....

Zakochałem się w innym zegarku też .

Przy poszukiwaniach Tych wszystkich Pilotów ...

Chyba go ściągne sobie od Vostoka !!!!

 

http://www.vostok-watches.com/start.php?d_NH25_5105141_S_Vostok_Europe_Anchar_NH25_5105141_S.php

 

Piękny !

 

 

OK ODDAŁEM GŁOSY !

 

Vodolaz 3602/006

oraz

Moscow Classic 3602/050

 

Ale z tego Co widzę, nie będzie chyba 2 zegarków :)

ale to nic, niech będzie 1 a dopieszczony na Maxa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co Ty ! Na jakiego Buca!? Każdy ma prawo się wypowiedzieć a że jesteśmy na kulturalnym forum (takich coraz mniej) to nikt tutaj delikatnie mówiąc Bydełka nie narobił . I myślę że do tego nie dojdzie)).


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem ale ... No wiecie ... Bo większość tą strele chce i nie chce na BUCA wyjść i samoluba ;]

ale Faktycznie jest Piękna ! :)

Są też te Aviatory ale mam już flying tanka i wolałbym cosik innego :)

A Vodolaza to wiadomo :) tylko ciekaw jestem ile wyjdą mnie 2 zegarki ?

pewnie jakieś 1900 ,-

 

 

Aha, I taki mały off topic ....

Zakochałem się w innym zegarku też .

Przy poszukiwaniach Tych wszystkich Pilotów ...

Chyba go ściągne sobie od Vostoka !!!!

 

http://www.vostok-watches.com/start.php?d_NH25_5105141_S_Vostok_Europe_Anchar_NH25_5105141_S.php

 

Piękny !

 

Ale to chyba automat (jeśli się nie mylę) a ja już mam dość automatów :)

U mnie teraz czas na Manuala , i to ruskiego lotnika, hi hi


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z ciężkim sercem głosuję na MC, 3602/050_____, 43 mm ! - jest drugi na mojej liście, a szanse mojej striełki 3c są raczej zerowe, więc trzeba było podjąć decyzję. W grupie lotniczej można tylko oddać głos na 1 zegarek - tak wynika z pytania. Może moją ulubienicę przygarnę kiedyś z innego źródła. Siłą rzeczy dla mnie będzie tylko jeden forumowy.

pozdr

ws

PS. trza chyba w temacie bazowym zachęcać do odwiedzin tego tematu i do głosowania - bo coś mizernie z głosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem na 3a oraz oddałem głos, że nie potrzebuję 2 zegarka.

Przydałyby się zdjęcia w ankiecie oraz choćby poglądowe ceny.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moscow Classic 3602/050

Bez drugiego zegarka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak narazie Strela i Szturmowik idą łeb w łeb oby tak dalej, fascynująca walka :)

Dawać głosy Panowie na Strelę! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy nie należałoby rozpisać kolejnej ankiety ( po zakończeniu tej) już pomiędzy 2 konkretnymi zegarkami. Tak, żeby osoby głosujące teraz na inne modele ( oprócz 2 wygrywających) mogły oddać głos na konkretny model.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.

Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się zastanawiam, czy nie należałoby rozpisać kolejnej ankiety ( po zakończeniu tej) już pomiędzy 2 konkretnymi zegarkami. Tak, żeby osoby głosujące teraz na inne modele ( oprócz 2 wygrywających) mogły oddać głos na konkretny model.

 

Własnie trochę nie czaje tych rozpisanych modeli...strele mamy w 3 rodzajach i łącznie

jest na nią 10 głosów a sturmovika jest 6 kolorów i je uogólnilismy do 1, oczywiście bezsensem jest wybór każdego koloru.

Wg mnie powinnismy tez strele uogólnic a dopiero pózniej wybrać kolor w głosowaniu jeżeli dany zegarek wygra.

Chyba że zwolennicy Strelki połączą siły cofną głosy i zagłosują na 3a :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem. Wybór już na tym etapie ciężki.

Wybrałem Strele 3a ale jak wygrają inne opcje i tak wchodzę w temat :)

 

Wtedy najchętniej wariant: MC 2 zegarki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.