Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

trebor444

Użytkownik
 • Content Count

  891
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  4

trebor444 last won the day on May 24 2013

trebor444 had the most liked content!

Community Reputation

17 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  W-wa

Recent Profile Visitors

427 profile views
 1. Od bardzo dawna nie pisałem na forum i niestety coraz rzadziej tutaj bywam. Ale to od tego forum zaczęła się moja pasja i potem nawet pomysł na życie. Social media biją fora o głowę ale....fora mogą dobrze funkcjonować. Nie mogę słuchać narzekań i prób rozliczeń. Spotykałem się z tym prawie wszędzie w stowarzyszeniach, wspólnotach, radach itp. Wystarczyło zawsze jedno pytanie (do wyboru): Czy sam zechcesz pokierować społecznie tym projektem? Czy poświęcisz swój prywatny czas? Czy chcesz znosić wszystkowiedzących i ich oskarżenia? Nie spotkałem się jeszcze, żeby ktoś odpowiedział: chętnie. W związku z tym jeżeli ktoś nie chce pomagać niech najzwyczajniej nic nie robi. Niech korzysta z dobrodziejstw jakie daje forum ale niech nie jątrzy, To dość proste. Koledzy z zarządu, postaram się pomóc. Odezwę się poza wątkiem.
 2. Przedmiot nr 1 - 50 zł Przedmiot nr 2 - 50 zł
 3. Przeczytałem cały wątek i pozwolę wrzucić kilka uwag do dyskusji. Jeżeli mogę zaproponować to wykorzystałbym jedno z odznaczeń, które będą wpisywały się w tematykę zegarka: krzyż legionów https://pl.wikipedia.org/wiki/Krzy%C5%BC_Legionowy albo odznakę 1 pułku piechoty legionów https://pl.wikipedia.org/wiki/1_Pu%C5%82k_Piechoty_Legion%C3%B3w może to być fajny motyw na dekiel lub koronkę.
 4. Russian Limited Edition Marine Terra Incognita Bardzo fajny. Łukasz jest jakaś sztuka dostępna?
 5. w piątek przyjechał i nastał jego czas
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.