Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość adami12

pytanie o takiego vacheron a

Rekomendowane odpowiedzi

Darek, to nie silver pytał o tego "VC" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są dwie strony medalu - z jednej strony wpisy typu "mam sikor, wie kto co to jest i ile warte?", na które wywraca mi się żołądek, bo żywcem to wzięte z forum onetu czy co głupszych aukcji na allegro. Oczywiście odgrywa tu rolę kultura słowa pisanego i ścisle z nim też powiązana kultura osobista.

Drugi rodzaj wpisów pochodzi od osób, które faktycznie chcą się coś dowiedzieć, czasem nieporadnie, czasem bez znajomości w temacie i jest szansa, że zostaną tu na dłużej, poczytają, nawet jeśli postanowiły coś napisać bez uprzedniej lektury wątków. Wiem, że pytania oczywiste, stawiane n-ty raz są irytujące, ale chyba to jest cena otwartości forum.

Niestety, za cenę otwartości płaci się też wpisami w stylu: "może fachowcy mi powiedzą ile warte są te zegarki", "co niby fachowcy, a nikt nie wie?", itd., itd.

Pomijam kwestię lobby obracających zegarkami w stylu handlu ziemniakami czy bananami, gdzie każda partia jest "najsłodsza z najsłodszych", nawet jeśli to banany pastewne, byle się sprzedały. Wg mnie zegarki to dzieło sztuki użytkowej, a nie towar kupowany i sprzedawany "na kila".


Radek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

55

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
są Koledzy, którzy starają się „być wszędzie” ale wielokrotnie na zasadzie :):D:D :twisted: :idea: :arrow: :lol::lol: :shock: :!:

 

:D :twisted: :D :oops:

 

No dobra, ale serio:

 

Wychowani w „kulcie kciuka”(SMS), prowadzący narrację bez początku, treści i końca nie są w stanie wywrzeć żadnego wrażenie nie mówiąc o dobrym.

 

słuszna uwaga. Mnie też rażą i to bardzo posty w stylu: "mam takie coś co to" ... Ani dzień dobry, ani pocałuj mnie w d... , ani przecinka nawet. Jakoś tak jak się człowiek do innych ludzi zwraca - szczególnie po raz pierwszy - to można oczekiwac czegoś więcej niż poetyki smsa.

 

Myślę jednak, że warto pisać z sensem. Pisać z pasją i „sercem” choćby po to, aby w jednym na stu nowych użytkowników forum wzbudzić chęć zostania z nami na dłużej niż trzy własne posty.

 

Też tak myślę :!:

 

Ale i pod tym:

 

Temption wyluzuj

 

się podpiszę 8) Zresztą i sobie i wszystkim tego życzę :)


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie razi mnie jak nie ma "dzień dobry i pocałuj mnie w d...". Z zasady nie odpowiadam na posty pisane:

-wielkimi literami

-bez interpunkcji

-"chce się dowiedzieć wszystkiego o ...".

Ostatnią kategorię włączyłem tutaj ze względu na to, że odpowiedź "jest okrągły i ma wskazówki" byłaby chyba poprawna.

 

Zapraszam do kliknięcia w moją sygnaturkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji ja dostałem rykoszetem w ferworze walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.