Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomzab

Cos podobnego (i tanszego)

Rekomendowane odpowiedzi

Link nie otwiera się, spróbuj jeszcze raz go wkleić.


Jurek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytania są w innym dziale, ale jak już jestem to coś spróbuję pomóc.

Link w całości trzeba wkleić, ale domyślam się, że o tego junkersa Ci chodziło, o którego pytałeś???

Jako fan zegarków seiko co mógłbym Ci podpowiedzieć B) może seiko jakieś.

Zobacz sobie np takie militarne http://www.i-zegarki.pl/seiko-snda57p1-military-chronograph-p-735.html , tylko nie sugeruj się ceną, bo można je tańsze kupić, a tak w ogóle to podaj w jakiej kwocie chcesz się zmieścić, to jak nie ja, to któryś Kolega Ci pomoże, a będzie łatwiej coś podpowiadać. Aha i na pasek nie patrz zbytnio, bo jak parciany Ci się nie widzi, to bez problemu można dokupić skórkę

Widzę, że mod już przeniósł tam gdzie powinno być- szybko jak błyskawica :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sa jakies repliki tego junkersa??

I czy sa warte kupienia??

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A sa jakies repliki tego junkersa??

I czy sa warte kupienia??

:P

Nie używaj słowa replika gdy chodzi o podróbę B) Ten junkers jest za tani i zbyt mało popularny, aby ktokolwiek zainteresowany był robieniem jego podrób(a przynajmniej tak mi się zdaje).

A pytanie czy w ogóle podróbę jakiegokolwiek zegarka warto kupić chyba zrozumiesz jak po prostu przemilczę.

Za 400 zł można kupić naprawdę niebrzydki, solidny zegarek który może długie lata posłużyć. Wbij sobie na najbardziej znanym na świecie portalu aukcyjnym seiko military i naprawdę jest trochę modeli podobnych do tego junkersa, a kosztują po kilkadziesiąt, no może do stu dolarów. Zresztą w dziale sprzedam zerknij, bo chyba Bartek niedawno wystawiał też nówkę, a przynajmniej tak mi się coś kojarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie używaj słowa replika gdy chodzi o podróbę :) Ten junkers jest za tani i zbyt mało popularny, aby ktokolwiek zainteresowany był robieniem jego podrób(a przynajmniej tak mi się zdaje).

A pytanie czy w ogóle podróbę jakiegokolwiek zegarka warto kupić chyba zrozumiesz jak po prostu przemilczę.

Za 400 zł można kupić naprawdę niebrzydki, solidny zegarek który może długie lata posłużyć. Wbij sobie na najbardziej znanym na świecie portalu aukcyjnym seiko military i naprawdę jest trochę modeli podobnych do tego junkersa, a kosztują po kilkadziesiąt, no może do stu dolarów. Zresztą w dziale sprzedam zerknij, bo chyba Bartek niedawno wystawiał też nówkę, a przynajmniej tak mi się coś kojarzy

 

Dzieki za rade :blink: Bede o tym pamietal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.