Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

SQ2EJQ

Użytkownik
 • Content Count

  252
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

33 Początkujący

About SQ2EJQ

 • Birthday 01/06/1977

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Malbork

Kontakt

 • Skype
  sq2ejq

Recent Profile Visitors

367 profile views
 1. A gdzie dają 15% ? Zastanawiam się nad zakupem SUB 200.
 2. Mi udało się trafić taki sam model, w którym wskazówka sekundowa idealnie trafia w indeksy. Chyba jednak nie zostanie u mnie, bo to byłby piąty już INOX.
 3. Seiko Alpinist SARB 015 Numer seryjny 940175 Skradziony w wyniku rozboju w Gdańsku. Zegarek był na czarnym pasku z zapięciem motylkowym.
 4. Widziałem kilka INOXów, które miały minimalnie nie wycentrowane bezele. Jak patrzę na Twojego weterana, to pomyślałem, że Victorinox powinien oferować opcję wymiany bezela.
 5. Tak, bezele i paski od tych zestawów będą pasowały zamiennie do obu kopert zegarków.
 6. Ja mam status: Encaissement - Paiement total encaissé (według tłumaczenia Google: Inkaso — Łączna pobrana płatność). Przed chwilą dostałem 3 centy zwrotu na konto Revolut, przesłałem informację do Ocarat i czekam na wysyłkę.
 7. Mam pytanie do kolegów, którzy kupili DWE-5600CC-3ER (scalaka) w Ocarat. Czy dostaliście już przelew do uwierzytelnienia właściciela konta/karty, z którego była wykonana płatność? Jeżeli tak to po jakim czasie od zapłaty dotarł do Was przelew? Ja płaciłem wczoraj kartą wirtualną Revolut i jeszcze nie dostaĺem zwrotnego przelewu drobnej kwoty.
 8. Taka "ewolucja" nowego standardu kostek nie jest wykluczona. Najpierw jednak spodziewam się wysypu różnych wersji kolorystycznych, a jak zainteresowanie spadnie, to może pojawią się moduły z TS, MB6 i Bluetooth. W Japonii można już sobie zamówić wybraną wersję kolorystyczną. https://www.g-central.com/my-g-shock-site-lets-you-share-an-image-of-your-creation/
 9. Dziękuję za poprawienie. Późno było i po chwili wahania napisałem jednak błędnie. Jednak pierwsza myśl najlepsza, a teraz już zapamiętam na zawsze Swoją drogą ciekawe czemu ten "mądry" Android nie zaproponował poprawnej pisowni, a w przypadku innych wyrazów tak miesza, że zdania tracą sens.
 10. Tu jest film z wymiany bezela w DWE-5600R-9 (żółtku). Koperta jest taka sama jak w DWE-5600CC-3ER (scalaku), więc bezele i paski będą zamiennie pasować pomiędzy wszystkimi DWE-5600. Wydaje mi się, że to będzie nowy standard kostek. Ja też nie mogłem się powstrzymać i kliknęłem
 11. Popieram w całej rozciągłości. Jak go zobaczyłem po raz pierwszy, to postanowiłem, że będzie moim pierwszym złotym zegarkiem w kolekcji 😀 Udało mi się go nabyć chyba w najniższej cenie, w jakiej był dostępny w polskiej dystrybucji, kiedy jeszcze był ogólnie dostępny. Teraz z uzależnienia rozglądam się za jakąś ciekawą kostką, ale jak spojrzę na DW-5035D, to myślę sobie, że może lepiej poczekać na DW-5040 😉
 12. Oferta nie tak dobra, jak przed świętami, ale cena atrakcyjna jeżeli ktoś szuka podstawowej kostki całej w czerni. https://allegro.pl/oferta/zegarek-meski-casio-dw-5600bb-1er-11455777032 I po okazji.
 13. Właśnie stąd moje pytanie. Kupiłem DW-5600BB z ostatniej okazji i zastanawiam się nad wymianą wyświetlacza. Obecne ceny części i ich dostępność zachęcają do poszukiwań alternatywnych rozwiązań. Myślałem o zakupie DW-5750 z zamiarem zamiany modułów i odsprzedaży.
 14. Ostatnio wpadłem na szatański pomysł, żeby do jednego ze swoich kwarcowych INOX'ów założyć bransoletę shark mesh. Niestety nie znalazłem nigdzie takiej bransolety o szerokości 21 mm, a obawiam się, że próba ściśnięcia 22 nie jest dobrym pomysłem. Czy nie naknęliście się przypadkiem na mesha w rozmiarze 21 mm? Znalazłem zdjęcie Professional Diver'a na meshu i moim zdaniem wygląda to nieźle. Tu właściciel nie miał problemu, bo w tym modelu szerokość między uszami wynosi 22 mm.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.