Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karol-s

Na pasku do 300 PLN

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

już myślałem, że po innych tematach się zdecyduję na jakiś zegarek, ale mam jeszcze pytanie od Was, a mianowicie: który z wymienionych (ew. jakieś podobne propozycje) będzie najbardziej trwały?

Timex odrzuciłem ze względu na (zazwyczaj) roczną gwarancję - chyba, że warto nie zwracać na to uwagi?! Często się psują?

 

Lorus RM311BX9

Lorux RM371AX9

Adriatica A12406.5224 link2

Casio EF-500L 1AVDF link2

 

I jeszcze czy warto kupować taniej np. Casio, ale ze zmniejszonym czasem gwarancji?

Która tarcza Adriatica wg. Was ładniej się prezentuje (widział może ktoś na żywo)?

Dziękuję z góry i pozdrawiam :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wybrał Lorusa nr 2.

Trwałość wszystkich zapewne b. podobna.

 

W Lorusach niezawodne mechanizmy Seiko.

Nie wiem czy w Lorusie nr 2 jest podświetlenie wskazówek i tarczy (ze zdjęć trudno rozpoznać, a w opisie chyba nie napisano)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz marek wymienionych wyżej możesz przejrzeć jeszcze ofertę marki Orient.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może któryś z tych:

 

http://allegro.pl/item1165619071_seiko_5_automatic_snke53k1_gwarancja_2_lata.html

http://allegro.pl/item1178394546_seiko_snx113_srebrny_czarny_automic_sklep_3miasto.html

 

Automaty na porządnym mechanizmie. Z przesyłką wyjdą poniżej 300 zł a za resztę możesz sobie kupić u jakiegoś zegarmistrza pasek np. K.Reda.

Co ważne mają normalne uszy bez udziwnień, tak więc z wymianą (nawet samodzielną) paska nie powinno być problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może któryś z tych:

 

http://allegro.pl/item1165619071_seiko_5_automatic_snke53k1_gwarancja_2_lata.html

http://allegro.pl/item1178394546_seiko_snx113_srebrny_czarny_automic_sklep_3miasto.html

 

Automaty na porządnym mechanizmie. Z przesyłką wyjdą poniżej 300 zł a za resztę możesz sobie kupić u jakiegoś zegarmistrza pasek np. K.Reda.

Co ważne mają normalne uszy bez udziwnień, tak więc z wymianą (nawet samodzielną) paska nie powinno być problemu.

 

 

zegarki jak najbardziej godne uwagi, lecz autorowi wątku podobają się najprawdopodobniej zegarki z większą ilością funkcji i o większej średnicy kopert (seiko 5 są jak na dzisiejsze standardy stosunkowo małe).

 

a z wyżej wymienionych wziąłbym SNAA63 albo któregoś Lorusa


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, jakby ktoś jeszcze miał jakąś to bardzo proszę :) faktycznie wolałbym trochę większą średnicę koperty, ale na większej ilości funkcji bardzo mi nie zależy, bo coś wątpię bym je wykorzystywał.

SNAA63 faktycznie ciekawy, ale z tego co widzę to ciężko go dostać (znalazłem tylko jedną propozycję na allegro). Seiko korci :blink: nawet nie pomyślałem, by kupić z bransoletą i zmienić na pasek. Dużo kosztuje jakiś przyzwoity - pasek?

edit:

Chyba jednak zdecyduje się na coś w stylu tych Adriatic, zaciekawił mnie taki cudak Timex T2D951, ale już znalazłem jego recenzję ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.