Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

macieka13

jaki zegarek?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy i chciałbym zapytać o radę jaki zegarek do 100zł? Jestem kelnerem i chciałbym kupic zegarek aby pasował do garnituru i na co dzień.Wiem że za tą cenę nie kupię nic dobrego ale chcę coś kopic i nie wiem co dlatego piszę o poradę.Myślę nad http://allegro.pl/item1174707846_elegancki_klasyczny_casio_mtp_1192e_2_kolory.html

lub http://allegro.pl/item1188788277_aukcja.html

jeśli byście mogli to doradźcie coś innego.pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość zimny-wiatr

oba w porządku, jeśli Ci się podobają to bierz. W tej cenie raczej tylko kwarce Casio, może ewentualnie jakiś Lorus :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wolisz. W tym zegarku będzie można ewentualnie w przyszłosci wymienić na pasek, jeśli uznasz za stosowne. Przy zakupie wersji z paskiem zaś takiej ładnie dochodzącej do koperty bransolety możesz nie znaleźć, wiec weź z bransoletą. Ładnych pasków jest bardzo dużo i jakby co, to sobie zmienisz :)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ja miałbym wybierać to z pewnościa CASIO MTP-1192E byłby to CASIO MTP-1192E,prosty,klasyczny zegarek an czarnym pasku. Będzie pasował do garnituru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W proponowanym przez Ciebie przedziale cenowym to tak jak wspominali szanowni przedmówcy Casio jest dobrym wyborem. Jeśli jednak chciałbyś coś mniej popularnego to przejrzyj ofertę Lorusa, ewentualnie JVD, to też są dobre zegarki :lol:

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.