Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Arturr

Pasek czy bransoleta SEIKO.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Sam nie wiem czy lepiej pasuje bransoleta czy pasek? Nie mam pojęcia... Mam 18lat.

 

Nie którzy określają bransolety jako bazar a znów paski jako bardziej eleganckie, ale również pasują też na co dzień.

 

Maksymalnie mogę wydać 400zł i myślałem nad tym http://www.darekzegarek.pl/pokaz_produkt.php?idprod=35&cow1=3 ale teraz jakoś ten pasek mnie zaciekawił i sam NIE WIEM ;/

 

Proszę o szybką pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz z bransoletą, pasek później jest łatwiej dobrać i znaleźć (no i jest tańszy).

pasek na lato i upały to kiepski pomysł, szybko się niszczy i jest mniej komfortowy

 

poza tym, nic nie stoi na przeszkodzie abyś zmieniał bransoletę na pasek w zależności od okazji


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z przedmówcą. Przy zakupie zegarka jest niewielka różnica w cenie wersji z paskiem i wersji z bransoletą. Ale jeśli kupisz z paskiem, to dokupienie bransolety do konkretnego modelu może być kosztowne i wybór niewielki. Dokupienie paska to żaden problem. Bierz z bransoletą. Poza tym Seiko chronograf jakoś bardziej pasuje do bransolety.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie ma o czym mówić pasek nie nadaje się do tego zegarka ! Zobacz sam oczyma wyobraźni jak by wyglądał na pasku , po prostu mydło i powidło, ale to oczywiście moje subiektywne odczucie wybór należy oczywiście do Ciebie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem, różnorodność pasków jest tak ogromna, że praktycznie do każdego zegarka można dobrać pasek.


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no, ale ogolnie ten zegarek jest adekwatny do tej ceny? znajde cos lepszego z seiko w cenie do 400zl?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie powinieneś się rozczarować jakimkolwiek seiko : )

bierz tego, który najbardziej Ci się podoba


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.