Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Pagaj

Majstersztyki wystawiennicze w Allegro

Rekomendowane odpowiedzi

http://allegro.pl/precimax-swiss-lata-60-piekny-stan-i2585778463.html

 

Z opisu jasno wynika, skąd się wzięła obecna moda na duże zegarki. Ciekawe, co na to forumowi miłosnicy dużych czasomierzy....:lol:

 

PRECIMAX SWISS lata 60 piękny stan!!!!!!

 

 

 

 

Witam. Zapraszam do zakupu zegarka PRECIMAX ukazanego na fotografiach. Zegarek męski pochodzący z lat 60. zegarek jest SPRAWNY. Stan zegarka biorąc pod uwagę wiek należy uznać za bardzo dobry. Średnica zegarka 3,1 centymetra co na owe czasy stanowiło kanon i standard czasomierzy dla facetów. Obecne trendy uległy zmianie i średnica zegarka poniżej 4 centymetrów jest traktowana jako jako gorsza. Cóż jak mówił mój przyjaciel „kto ma małego ch...a ten musi mieć duży choćby zegarek” …..... Zegarek ten jest jednym z wielu produktów powstałych na kanwie i popularności szwajcarskich czasomierzy, uznawanych (niesłusznie zresztą) za najdoskonalsze na świecie ! Owszem jest to czasomierz wykonany wedle dobrych standardów i z zachowaniem właściwej staranności- ale czy doskonały ? Wątpię. Zresztą w analogicznym okresie powstawały takie szwajcarskie buble jak FERRO i podobne- szajs totalny bez kamieni na wychwycie kołkowym !! No ale wyprodukowane w szwajcarii ( za przywilej napisu SWISS MADE firmy płaciły ogromne pieniądze tylko po to aby kupić teren i zbudować fabrykę w obrębie tego państwa !). Teraz to robi się łatwiej- zegarek chiński a nazwa znanej marki i już nikt nie pyta o pochodzenie.......Jednak w latach 60 nie było tak łatwo. Oferowany czasomierz ma się jak niebo do ziemi, jeżeli chodzi o opisane szwajcarskie buble z tego okresu. Choć na pierwszy rzut oka widać oczywistą rozbieżność między opisem tarczy a mechanizmem. W tym jest brak incablocku. Podobnie inna nazwa na tarczy i mechanizmie. Ale za to mechanizm to słynny kaliber AS ! A zegarek jest w 100 % oryginalny! Ja widać zabiegi marketingowe to nie wynalazek ostatniego 20 lecia ….. poza wszystkim to dobry czasomierz w genialnym stanie i wart posiadania. Do zegarka nowy pasek tak i jest gotowy do natychmiastowego użytku POZDRAWIAM POLECAM I ZAPRASZAM SERDECZNIE !!!!!!!!!!!!!!!

to mi wygląda na sprzedawcę rodem z CW :):D :D


Pozdrawiam
Piotrek
 

imageproxy1.jpg.39195932474b734d12bdf1ef8370670e.jpg 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już Patkomega, pora na zegarek Audemars Patek, czyli Apatek:

 

http://allegro.pl/zloty-zegarek-750-audemars-piguet-cyferblat-patek-i2591922054.html

 

Audemars Piguet super cienki, w całości wykonany z żółtego złota 18K, 750. Koperta w pełni ocechowana oznaczeniami próby złota oraz napis AUDEMARS PIGUET SWISS. Koronka wykonana również ze złota 18K. Zegarek w stanie wyśmienitym. Żadnych usterek, żadnych ubytków, zadrapań, zagięć ani tym podobnych rzeczy. Po prostu stan idealny. Mechanizm o naciągu ręcznym na idealnym chodzie. Jeden z najcieńszych mechanizmów na świecie - jego grubość to 1,6mm. Jest to ten sam mechanizm, który jest używany przez dwóch pozostałych najlepszych producentów zegarków na świecie, czyli Patek Philippe (cal. 175) oraz Vacheron&Constantin (cal. 1003). Cyferblat Patek Philippe poddany profesjonalnej renowacji w firmie Głowaccy w Warszawie. Wskazówki wykonane ze złota. Wymiary koperty: średnica koperty bez koronki: 32mm, średnica koperty z koronką 33mm, wysokość koperty: 4,7mm wraz ze szkiełkiem, szerokość paska przy zegarku: 18mm, szerokość paska przy zapięciu: 14mm. Tel.: 888 884 888.

 

Rozumiem, że składak - sprzedawca jasno stawia sprawę i żadnych pretensji nie można do niego mieć. Za cholerę nie mogę jednak zrozumieć zabiegu odnawiania tarczy do składaka...


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była już Patkomega, pora na zegarek Audemars Patek, czyli Apatek:

 

http://allegro.pl/zloty-zegarek-750-audemars-piguet-cyferblat-patek-i2591922054.html

 

Audemars Piguet super cienki, w całości wykonany z żółtego złota 18K, 750. Koperta w pełni ocechowana oznaczeniami próby złota oraz napis AUDEMARS PIGUET SWISS. Koronka wykonana również ze złota 18K. Zegarek w stanie wyśmienitym. Żadnych usterek, żadnych ubytków, zadrapań, zagięć ani tym podobnych rzeczy. Po prostu stan idealny. Mechanizm o naciągu ręcznym na idealnym chodzie. Jeden z najcieńszych mechanizmów na świecie - jego grubość to 1,6mm. Jest to ten sam mechanizm, który jest używany przez dwóch pozostałych najlepszych producentów zegarków na świecie, czyli Patek Philippe (cal. 175) oraz Vacheron&Constantin (cal. 1003). Cyferblat Patek Philippe poddany profesjonalnej renowacji w firmie Głowaccy w Warszawie. Wskazówki wykonane ze złota. Wymiary koperty: średnica koperty bez koronki: 32mm, średnica koperty z koronką 33mm, wysokość koperty: 4,7mm wraz ze szkiełkiem, szerokość paska przy zegarku: 18mm, szerokość paska przy zapięciu: 14mm. Tel.: 888 884 888.

 

Rozumiem, że składak - sprzedawca jasno stawia sprawę i żadnych pretensji nie można do niego mieć. Za cholerę nie mogę jednak zrozumieć zabiegu odnawiania tarczy do składaka...

Do "kolekcji"dodaje jeszcze Omege Orient :)http://allegro.pl/omega-orient-zegarek-kieszonkowy-i2600488988.html uSprzedajacego mozna nabyc jeszcze kilka innych"orginalnych "rzeczy" :)

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umarłem... Omega-Orient jest do tego kwarcowa :D


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam posiadam pasowke z tym kalibrem http://zegarkiclub.pl/forum/topic/73089-jlc/page__view__findpost__p__795496__fromsearch__1 ale to co tu jest do sprzedania ,pomalowane chyba farba do futryn to chyba przesada..... http://allegro.pl/militarny-jeager-lecoultre-tylko-100szt-cal-480-i2613758190.html

a nabity nr to chyba mlotkiem ;) ,chyba ze orginalny a moja wiedza jest nikla{co jest mozliwe}


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisy:

 

Na sprzedaż jest stary 47mm złoty zegarek Amerykańska Waltham obudowa USA średnica, nawijany ręcznie (mechaniczny) działa idealnie. Zegarek kieszonkowy jest w bardzo dobrym stanie, jak można zauważyć w zdjęciach też. Na tylnej okładce jest wygrawerowana, ponieważ zdjęcia mogą być widoczne. Na tylnej stronie okładki pieczęcią złocie (14K 583/1000 Fine) to pokrywa jest również złoto świątynia, o kwiatu o czterech płatkach jako D. Pod pieczęcią złota, liczba oznacza 21592-gaRuch jest bardzo czysty. Roślinne Nr 12048667 Amerikan Waltham USA 17 klejnotów. Riverside, dostosowane zegarka działa po pobraniu natychmiast. Wolałbym, gdyby zegar do odbioru osobiście. Jeśli masz pytania, nie wahaj się do utylizacji.Sprzedaż jest wykluczenie żadnych gwarancji, poręczeń i powrotu praw, tak jak jest to sprzedaż prywatna!

 

Stary zegarek kieszonkowy z erotyczna tarcza + animacja Bardzo piękny stary zegarek kieszonkowy z linią i erotycznych animacji w sekundach. Piękny, dekoracyjny imitacja linią (patrz zdjęcie) Mechaniczny ruch, ręczne nawijanie, wychwyt dźwignia - idzie dobrze. Jeśli zegar działa bar kiwająca górę iw dół, w sekundach. Ca.50mm Średnica obudowy. Mam nadzieję, że te zdjęcia są miarodajne na optycznej stanu zegara! Sprzedaż prywatna, z gwarancji, należy oferować tylko jeśli zgadzasz!Transakcja powinna zostać zakończona w ciągu 1 tygodnia od zakończenia aukcji. Szczęśliwej licytacji!

 

 

Royal - Antique kieszonkowy "Albert Bienne" Srebro 0,800, srednica 65mm, bez korony gr..20mm. Wszystko pokryte srebrem, wybity z różnych ciosów, znaczek srebrny, korona, cietrzew, Remontior, Ligne Droite 15 Rubis, Spiral Breguet "ALBERT Bienne" i Nr.79338 dokładność zegara jest bardzo dobra, szkło ochronne dla Mechanizmu. Z pewnością bardzo ciekawe okaz. Mam nadzieję, że zdjęcia są XXL Sensowne o wizualnym stanie! To jest prywatna sprzedaż, nie mogę zagwarantować, lub inne usługi! W przypadku pytań, jestem zadowolony aby pomóc! Szczęśliwego licytacji!

 

 

Edytowane przez chronofil

Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

WITAM! NA SPRZEDAŻ CUDOWNY I ULTRA ŻADKO SPOTYKANY ZEGAREK ZODIAC zo2310 BEZEL W KOLORZE ZIELONYM! CZARNA TARCZA! NIE BEDE SIE ROZPISYWAŁ NA TEMAT SPECYFIKACJI TECHNICZNEJ BO NIKOGO TO NIE OBCHODZI. WSZYSCY WTAJEMNICZENI DOSKONALE TEN ZEGAREK ZNAJĄ I POLUJĄ ZACIEKLE. POWIEM TYLKO NAJWAŻNIEJSZE RZECZY. MECHANIZM SZWAJCARSKI RONDA. KWARCOWY. SZKŁO SZAFIROWE. >SWISS MADE< CAŁA OBUDOWA STALOWA, DATOWNIK Z DNIEM TYGODNIA< WODOSZCZELNOŚC NA 300M, ZAKRĘCANA KORONKA! ZEGAREK NIE PRODUKOWANY OD ŁADNYCH KILKU LAT Przydałaby mu się wizyta u zegarmistrza gdyż czasami koronka w momencie zakręcania lubi zatrzymać wskazówke. POLECAM WSZYSTKIM MANIAKOM ZEGARKÓW. wysyłka poczta polską zgodnie z cennikiem. nie przyjmuje zwrotów, reklamacji ani negatywów. JAK COŚ JEST NIEJASNE TO PYTAĆ POPRZEZ "ZADAJ PYTANIE DO SPRZEDAJĄCEGO" sprzedaje tylko to co jest na zdjeciach czyli dodatkowe ogniwa i zegarek z bransoletą. zegarek w 200% oryginalny, działa i jest sprawny. NIE JESTEM SUPER FOTOGRAFEM, ale starałem sie wyszczegółówić wszystkie rysy i mankamenty powstałe z codziennego użytkowania. Jak widać było to trudne gdyż widać je tylko pod odpowiednim kątem padania światła. WSZYSTKO PREZENTUJE PONIŻSZA GALERIA. AUKCJA OD 500zł. zegarek pod kątem oryginalnośći można sprawdzić u zegramistrza. PROSZE O PRZEMYŚLANE OFERTY GDYŻ NIE ODWOŁUJE OFERT AUKCJI!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu jest prawdziwy mniód :)

 

http://allegro.pl/za...2714569039.html

 

 

Zabytkowy Atlantic Swiss Made kwarc - duża linia 38 mm- fosforyzowane wskazówki - sekundnik czerwona strzałka- fajny efekt- chodzi dokładnie , polecam0b30a15a.jpg

 

a w środku siedzi kwarcowa Miyota bezkamieniowa laugh.giflaugh.gif widziałem go na poprzedniej aukcji miał wtedy jeszcze fotkę werku :)

Edytowane przez Goral35

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aukcja która niedawno się zakończyła i pomimo dość dobrej ceny została zakończona przed czasem:) koleś myślał chyba że dostanie za niego co najmniej tysiąc:)

 

a oto powód zakończenia

dugena.jpg

 

a tutaj komentarz jednej z osób która kupiła od niego wcześniej rolexa

 

"UWAGA !!! na ..... Kupujcie zegarki a wyśle złom przeważnie zepsute i wybrakowane patrz jego konta.Facet z premedytacją kupuje repliki i podaje się za celnika i żąda zegarków gratis."

 

numer aukcji 2690866706


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i zerknij na napisy na tarczy chyba przedszkolak je robił laugh.giflaugh.gif


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.