Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szczepano

Atlantic

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Interesuje mnie zakup zegarka.

http://www.maxtime.pl/index.php?kat=2&s=16&id=373

Mam z związku z tym pytanie.

1. Co sądzicie o kwarcowych Atlanticach w tej kategorii cenowej (chodzi mi konkretnie o ten model - czy jest produkowany w Szwajcarii i jak z jakością)?

2. Czy można dokonać zakupu w tym sklepie (z linku) bez obawy przed podróbką?

Dzięki za odp. i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście nie podobają się Atlantiki w tym przedziale cenowym, taki zwykły jest, nic w sobie nie ma. W wyższej cenie to i owszem niektóre ładne są, no ale w wyższej cenie dochodzi również kilka firm wyżej notowanych. Z drugiej strony cena nieduża i masz zegarek swiss made, a podobać ma się Tobie, a nie nam.

Czy on naprawdę ma średnicę 40mm? Zawsze wydawało mi się, że jest malutki, zbyt malutki.

W tej cenie pooglądałbym jeszcze Seiko. Technicznie będą co najmniej na podobnym poziomie. Atlantic wbrew obiegowym opiniom nie jest renomowaną marką.

Sklep jest w porządku.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atlantic jaki jest każdy widzi :huh: Ja osobiście posiadam jednego, srebrnego Seahuntera na bransolecie. Nie jest to nic szałowego, ale cóż... Był to mój pierwszy zegarek, mam go ponad pięć lat, jak do tej pory żadnych problemów. Tyle że u mnie siedzi kwarcowa ETA F06.111, Seabase ma w środku RONDE R 715, której nie miałem okazji poznać bliżej. Jestem z niego w sumie zadowolony.

 

Jednakże....

 

Gdybym pięć lat temu interesował się zegarkami w takim stopniu jak dziś, to nie kupiłbym tego Atlantica, tylko Seiko 5 :lol: Może spróbuj się im przyjrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.