Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość 00110010000010011001

Podrobki Casio

Rekomendowane odpowiedzi

Ale przez Allegro, a nie gościa.

Od gościa dostałem krótką odpowiedź: "dziękuję za uświadomienie" - tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie?

 

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gw-3000bd-1aer-i4294495896.html

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gw-3500bd-1aer-i4294499343.html

 

Gwarancja tylko 24 miesiące więc się zastanawiam, czy na pewno oryginalne?

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem model gd100bw, wstępnie mam takie zdjęcie, jak dojdzie wrzucę więcej. Co oznacza symbol na metce WG?

 

9bd458e2d735b9d8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomożecie?

 

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gw-3000bd-1aer-i4294495896.html

http://allegro.pl/meski-zegarek-casio-gw-3500bd-1aer-i4294499343.html

 

Gwarancja tylko 24 miesiące więc się zastanawiam, czy na pewno oryginalne?

Wygląda wszystko OK. Co prawda komentarzy mało ale prowadzi sklep na allegro także imo spoko.

Gwara 24 miechy bo są to łocze sprowadzane poza oficjalną dystrybucją i w przypadku reklamacji odsyłasz do sprzedawcy.

Przy takiej kwocie nie ma nic z oficjalnego źródła??? Przy takiej kwocie (czyt. funkcji zegarka) fajnie mieć gwarę zibi przedłużoną na 6 lat  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Kwota wysoka bo to są wersje z metalowymi bransoletami, na pasku są tańsze.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda wszystko OK. Co prawda komentarzy mało ale prowadzi sklep na allegro także imo spoko.

Gwara 24 miechy bo są to łocze sprowadzane poza oficjalną dystrybucją i w przypadku reklamacji odsyłasz do sprzedawcy.

Przy takiej kwocie nie ma nic z oficjalnego źródła??? Przy takiej kwocie (czyt. funkcji zegarka) fajnie mieć gwarę zibi przedłużoną na 6 lat  :)

Graty!!!  :)

Co do metki, to chyba na jaki rynek. Na Risemanie mam EU a na innych casiokach WG 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki.

Kwota wysoka bo to są wersje z metalowymi bransoletami, na pasku są tańsze.

Tak wiem, od razu po cenie dociekałem dlaczego tyle kasy woła  :P

Nie szukałem to nie wiem ale może kup na plastikowym pasku a branse dokup??? - ile może kosztować?

Wiem... ale może to być pierwszy przypadek gdzie będzie się opłacać kupić zegarek na pasku a dokupić branse  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graty!!!  :)

Co do metki, to chyba na jaki rynek. Na Risemanie mam EU a na innych casiokach WG 

A no tak, to pewnie o to chodzi. EU to zapewne rynek Europejski, hmm to ciekawe co znaczy WG.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo możliwe, że to się będzie opłacać, bransoleta nie powinna kosztować więcej niż 200-250 pln, poza tym wersja na pasku ma ładniejszą kolorystykę. Niemniej moim zdaniem nie warto, bransoleta w tym modelu jest mocno przeciętna (zwijanka) i będzie się wyraźnie rysować, natomiast pasek jest bardzo fajny, bardziej gumowy niż plastikowy, jeden z najlepszych jakie miałem okazję nosić.

Edytowane przez Seven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seven.

W sumie najbardziej podchodzi mi wersja z żółtymi wskazówkami, taka

 

t5myb9.jpg

 

Nie miałem tylko pewności czy warto brać z paskiem, jakoś tych dziur w nim tak dużo i mogą oslabiać...

 

PS

Rękę to ja mam sporo większą od "modela" z fotki ;)

Edytowane przez Woytec60

Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To spory zegarek, ale nie przesadnie i dla Ciebie powinien być dobry. :)

 

Pasek jest gruby, ale elastyczny i wygodny, sprawia solidne wrażenie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Bransolety do GW-3000 (3500 i a1000 tez) są dosyć drogie a jeszcze trzeba dokupić elementy maskujące.

Chciałem do GW-A1000 dokupić branse ale jak zobaczyłem ceny to zrezygnowałem (około 140 euro)

A pasek kosztuje 149 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aledrogo paski są nawet po 68 złotych i to podobno oryginalne ;)


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Cenę podałem tylko aby zobrazować różnicę (pasek vs. bransoleta).

Na pacparts znalazłem bransoletę za 125 $ ale dojdzie jeszcze shiping i wyjdzie drożej.

Edytowane przez Pienia81

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zibi powinno wyjść taniej. A pasek nawet za około 50 pln można czasem trafić na allegro. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem nowy na forum, ale dość często zaglądałem tu jako niezalogowany.
Przymierzam się do zakupu stosunkowo niedrogiego zegarka, posiadającego waveceptor, solara i będącego g-shockiem :P. W oko wpadł mi gw m850.

http://allegro.pl/zegarek-casio-gw-m850-1c-g-shock-sklep-i4316738951.html

http://allegro.pl/promocja-zegarek-casio-g-shock-gw-m850-3latagwar-i4303662893.html

Z tego co wyczytałem na forum to sprzedawca magik jest zaufany. Nie wiem jednak, jak z TkMarket?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jest sprawdzony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę że GW-M850 trochę potaniał. Jest co prawda nie duży jak na g-shocka ale ma bardzo odstający pasek od koperty i na mniejszych nadgarstkach odstaję (można palucha wsadzić-pasek się nie dogina)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do napisów China, to normalne. Cześć elementów jest tam produkowanych, więc mają takie oznaczenia.

A co do nowego nabytku. IMO wszystko ok.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzięki, dodam że wszystkie funkcje działają poprawnie np. automatyczne podświetlanie, co chyba już wyklucza podróbkę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Seven.

W sumie najbardziej podchodzi mi wersja z żółtymi wskazówkami, taka

 

t5myb9.jpg

 

Nie miałem tylko pewności czy warto brać z paskiem, jakoś tych dziur w nim tak dużo i mogą oslabiać...

 

PS

Rękę to ja mam sporo większą od "modela" z fotki ;)

 

Przed chwilą kupiłem ten zegarek na tej aukcji http://allegro.pl/zegarek-casio-g-shock-gw-3500b-1aer-i4324532547.html i widzę, że jest to samo zdjęcie. Ktoś brał już coś z tego sklepu? Zegarki przychodzą w oryg. opakowaniu? Nie przekonują mnie takie aukcje bez faktycznych zdjęć przedmiotów, ale dla tego modelu jest raczej mały wybór na allegro, a w TT cena jest 2x większa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zarejestrowana działalność, raczej nie zdarza się, żeby sprzedawały podróbki. Bądź spokojny.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak też myślałem, ale różnie to bywa także zawsze warto zapytać ;) tym bardziej jak w sklepie stacjonarnym ten sam model jest za 1300zł...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sklepie stacjonarnym dochodzą koszty lokalu i inne, które automatycznie podbijają cenę... Z tego względu w sieci jest taniej.

 

Wysyłane z mojego Z10 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.