Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

anbru

Zakup Divera

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Noszę się z zamiarem zakupu nurka.Podobają mi się niżej wymienione modele Tag Heuer Auaracer 500 m oraz Oris .Co wybralibyście na moim miejscu,może macie jakieś sugestie.Zegarek ma być duży ok. 42-50mm najlepiej na bransolecie.Ostatnio rozstałem się z Eterną KonTiki,więc chciałbym coś o podobnej jakości wykonania.

 

Tag Heuer

ORIS MEISTERTAUCHER REGULATOR

Oris Divers Small Second

 

Przepraszam,ale nie wyświetlają się zdjęcia :) ,nie wiem jak je wkleić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Jash.Ten Oris również bardzo mi się podoba,ale niestety nie mam go gdzie obejrzeć,w mojej okolicy po prostu jest lipa.Czy ktoś na forum miał możliwość "pomacania",a może ktoś aktualnie użytkuje? i podzieli się ze mną wrażeniami :( .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w Chrono macałem też między innymi small second i powiem Ci, że naprawdę fajnie się prezentuje- niestety mnie kasa trochę boli, więc jeśli na orisa się zdecyduję to raczej na najzwyklejszą wersję bez żadnych wodotrysków na branzie. Tylko te 44 mm tak skromnie na ręce wygląda :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej skłaniam się ku Temu modelowi Orisa "MEISTERTAUCHER",no i 49 mm średnicy i do tego fajny komplet z dodatkowym paskiem.Znalazłem go w niemieckim sklepie za 1570 EUR razem z przesyłką.Może wie ktoś czy można znaleźć za mniejszą kasę?

 

Maistertaucher

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.