Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

anbru

Użytkownik
 • Content Count

  259
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy w ostatnim czasie Orisy podrożały, czy mi się wydaje? Ceny niektórych modeli trochę mnie zaskoczyły.
 2. Miałem okazję nurkować z zegarkami WR 300 pomiędzy 50 - 60 metrów. Przetrwały bez problemów. Niektóre odsprzedałem dalej i z tego co mi wiadomo mają się całkiem dobrze.
 3. Ja mam dokładnie tyle samo. Miałem kilka Breitlingów, m.in. poprzedniego SOH 46 na mesh’u (świetny, bardzo mi się podobał, ale trochę „klocowaty”). Starszego SO 44 (fajny, ale mnie nie urzekł) i Avengera Blackbird 48 na nylonowym pasku i muszę przyznać, że ten był super, jeden z najwygodniejszych zegarków jakie miałem. Koperta Avengera jest bardzo wygodna i sądzę, że kiedyś wrócę do tego zegarka, ale tylko na pasku, bransoleta jest niewygodna. Reasumując, spokojnie poprzymierzaj nawet odwiedź sklep kilka razy i porównaj bo Breitling dobrze wygląda jak jest duży. Nie ma zegarków za dużych czy za małych, są tylko te, które Tobie się podobają i są wygodne. Kup ten większy bo później możesz żałować.
 4. Myślałem, że może gdzieś w Polsce da się kupić trochę szybciej. Ostatnio z Ali... trochę długo to trwa.
 5. Ma ktoś może namiary gdzie można kupić tuleje do paska?
 6. Wstępnie w założeniu było całkiem co innego, ale ostatecznie urzekł mnie PAM. Proszę o przyjęcie do klubu.
 7. Też tak sądzę. Długo się zastanawiałem. Ogólnie jestem fanem Breitlinga, ale ostatnio skłaniam się ku prostszym, bardziej ascetycznym formom. Dzięki. Kilka lat trwało zanim je spełniłem. Dzięki. Też tak myślę, tym bardziej, że jest w czym wybierać i każdy z zegarków zaproponowanych w tym wątku jest godny uwagi.
 8. Tak. Dzięki. PAM zawsze za mną "chodził". Bardzo podoba mi się jego prosta forma i jest niesamowicie wygodny. Miał być zegarek na bransolecie, ale po przymiarkach nowego TAG'a AQ, Breitlinga SOH II oraz SO 44 stwierdzam, że ten PAM jest o niebo wygodniejszy, a na zegarek na bransolecie jeszcze przyjdzie czas. No i możliwość zabawy paskami. Dzięki.
 9. No i jest. Wcześniej niż się spodziewałem.
 10. Dodam tylko, że nieco przekroczyłem budżet i trochę zmodyfikowałem wstępnie założone parametry. Zegarek dotrze do mnie w poniedziałek lub we wtorek.
 11. Decyzja podjęta. Jeszcze nie zdradzę jaki to będzie zegarek, ale może być lekkie zaskoczenie. Wrzucę zdjęcia w przyszłym tygodniu. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
 12. Problem ze zbywalnością nie jest dla mnie oczywiście priorytetem, ale jest dość ważny ponieważ jak pisałem wcześniej często sprzedaję zegarki i nie tylko i zastępuję czymś nowym. Tak po prostu mam. Może kiedyś trafię na ten "jedyny". Mam gdzieś w głowie jeszcze PANERAI, ale nie mam gdzie obejrzeć na żywo i przymierzyć. Ale wydaje mi się, jest jedną z marek, której zegarki jest łatwiej sprzedać. Chyba, że się mylę? Na zegarkach raczej nie zarabiam i nawet nie celuję w producentów na których można zarobić. A co do porad, szanuję zdanie i opinię każdego forumowicza i jestem wdzięczny za propozycje.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.