Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

anbru

Użytkownik
 • Content Count

  254
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

40 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Myślałem, że może gdzieś w Polsce da się kupić trochę szybciej. Ostatnio z Ali... trochę długo to trwa.
 2. Ma ktoś może namiary gdzie można kupić tuleje do paska?
 3. Wstępnie w założeniu było całkiem co innego, ale ostatecznie urzekł mnie PAM. Proszę o przyjęcie do klubu.
 4. Też tak sądzę. Długo się zastanawiałem. Ogólnie jestem fanem Breitlinga, ale ostatnio skłaniam się ku prostszym, bardziej ascetycznym formom. Dzięki. Kilka lat trwało zanim je spełniłem. Dzięki. Też tak myślę, tym bardziej, że jest w czym wybierać i każdy z zegarków zaproponowanych w tym wątku jest godny uwagi.
 5. Tak. Dzięki. PAM zawsze za mną "chodził". Bardzo podoba mi się jego prosta forma i jest niesamowicie wygodny. Miał być zegarek na bransolecie, ale po przymiarkach nowego TAG'a AQ, Breitlinga SOH II oraz SO 44 stwierdzam, że ten PAM jest o niebo wygodniejszy, a na zegarek na bransolecie jeszcze przyjdzie czas. No i możliwość zabawy paskami. Dzięki.
 6. No i jest. Wcześniej niż się spodziewałem.
 7. Dodam tylko, że nieco przekroczyłem budżet i trochę zmodyfikowałem wstępnie założone parametry. Zegarek dotrze do mnie w poniedziałek lub we wtorek.
 8. Decyzja podjęta. Jeszcze nie zdradzę jaki to będzie zegarek, ale może być lekkie zaskoczenie. Wrzucę zdjęcia w przyszłym tygodniu. Życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku.
 9. Problem ze zbywalnością nie jest dla mnie oczywiście priorytetem, ale jest dość ważny ponieważ jak pisałem wcześniej często sprzedaję zegarki i nie tylko i zastępuję czymś nowym. Tak po prostu mam. Może kiedyś trafię na ten "jedyny". Mam gdzieś w głowie jeszcze PANERAI, ale nie mam gdzie obejrzeć na żywo i przymierzyć. Ale wydaje mi się, jest jedną z marek, której zegarki jest łatwiej sprzedać. Chyba, że się mylę? Na zegarkach raczej nie zarabiam i nawet nie celuję w producentów na których można zarobić. A co do porad, szanuję zdanie i opinię każdego forumowicza i jestem wdzięczny za propozycje.
 10. Jest jeszcze Bell&Ross 03-92 w dwóch wersjach na którego zerkam już od dłuższego czasu, ale nie wiem czy wart jest swojej ceny no i trudno go znaleźć do przymierzenia, a z późniejszą odsprzedażą też pewnie będzie kłopot.
 11. Jak dla mnie jest akurat, tak mi się przynajmniej wydaje. Kiedyś miałem Avengera 48 i też mi pasował. Lubię duże zegarki. Chociaż TAG AQ 43 mm na nadgarstku niewiele się różni wizualnie pod względem rozmiaru od SOH 46.
 12. Fajny, dobra cena, ale kolor tarczy mi nie pasuje. Dzisiaj mierzyłem kilka zegarków m. in. ZENITH Defy 41. Fajny, świetnie wykonany, ale mnie nie urzekł i trochę za mały. Może za jakiś czas. TAG AQ - na bransolecie jest świetny. BREITLING SOH 46 czarny na mesh'u - rewelacyjny na żywo. Duży, ale świetnie leży. BREITLING SO 44 czarny na bransolecie. Bardzo ładny, ale jakiś taki za gruby w proporcjach do średnicy. Wydaję mi się trochę pękaty. Póki co to chyba jestem za SOH 46. Cena na dzisiaj to -25% od katalogowej.
 13. Może jeszcze inaczej: Jedyny zegarek, uniwersalny, do wszystkiego, taki "3 w 1". Co byście wybrali do 20 tys. Może założyć nowy temat? Można w ogóle gdzieś obejrzeć i kupić. Nigdzie nie znalazłem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.