Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

buczekpsp

zegarek do 2000zł.

Rekomendowane odpowiedzi

panowie szukam zegarka do 2000zł. chciałbym żeby to był pilot. Kiedyś miałem Laco ma japońskim automacie ale sprzedałem i teraz baaaardzo żałuję! nic ciekawego nie moge znaleść... chyba, że zagraniczne strony, a z tamtąd zamawiać nie chciałbym. Stowa, Laco, Archimede, Steihard, ostatnio nawet spodobała mi się Certina DS-1. Panowie co polecicie i gdzie to można znaleść?? może któryś z was ma coś na sell? pomocy!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zerknij w dziale sprzedam leży jeszcze Certina DS Pilot.

W tej cenie co tam jest to bez zastanowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z lotników najbardziej podoba mi się Stowa. Nie jest największa, ale "ma to coś".

Wybrałbym model z datą. Może odstępstwo od klasyki lotniczej, ale bardzo praktyczna funkcja.

Sam mam Airdivera "revolwera" Orient Star.Dokładnie takiego:

03615004.jpg

03615003.jpg

Początkowo byłem sceptyczny, ale po około roku - spory szacun.

Zegarek jest zaskakująco dokładny. Kiedyś nie nastawiałem go ponad miesiąc i zrobił odchyłkę około 1 minuty.(Zegarek nie ma ani stop-sekundy ani możliwości dokręcania). Werk wydaje się prymitywny, konstrukcja prymitywna, lecz codzienność jest inna.Zegarek jest solidny i solidnie trzyma czas. Wady: Bezel zahacza się o prawie wszystko i często sam się przesuwa,. Jeśli szukasz alternatywy, w stylu nurka, - to mój typ. Trudno je już dostać, bo produkcję zakończono, ale są jeszcze pojedyncze sztuki.Miałem w dłoni kilka modeli Archimede - polecam model H. Model zwykły wydaje mi się bez wyrazu, mam wrażenie, że szybko by mi się znudził. Natomiast, jest to świetnie wykonany kawał niemieckiej inżynierskiej roboty. Nie wiem, jak to wyrazić, mimo ogromnego podobieństwa między Archimede i Stową, istnieją spore różnice; kształt koperty jest inny i ten Stowy dużo bardziej mi odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.