Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gość Marcin99

Jak długo działa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Marcin99

Mam do Was koledzy pytanie, które mnie ciekawi... macie z pewnością zegarki automaty - i powiedzcie... - jak długo w zegarku chodzicie - a potem przez tą energie jaka przekazaliście swemu kochanemu zegarkowi - jak długo potrafi on pracować?

chodzi mi np. że ktoś nosi zegarek normalnie 6 h - i potem jak dlugo dziala??

 

pozdrawiam wszystkich!! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli będziesz nosił zegarek przez 6 godzin, to nakręci się on maksymalnie, więc będzie chodził tyle, ile wynosi jego rezerwa chodu.

 

Myślę, że pół godzinny spacer już go nakręci na maxa. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Maverick, tu masz pole do popisu. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pagaj

33

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin99

hmmmm... czyli powiedzmy jak ide na spacer... wachnik rotor i te sprawy:P zegarek sie naciagnie na maxa...

 

ale czytalem w postach o seiko orange monster, ze ktoś mówił, że mając ten zegareczek i noszac go troche przez dzień (pisze że kilka godzin), - zostawiająć go na noc, to rano zegareczek już stoi... wiem że noszenie może być takie, że zegarek dostaje bardzo mało energii kinetycznej i powoduje mały naciąg i tak moglo być w tym przypadku...

ale co jeśli, zegarek jest noszony cały dzień... a rano już nie dziala? czy jest jakiś sposób na usunięcie tej wady? bo nie chodzi o to zeby zegarkiem machać specjalnie caly dzien... ale o to zeby przez normalny dzien uzytkowania tak sie naladowal zeby dzialal... i co zrobic w przypadku gdy tak sie nie dzieje?

 

tak z ciekawości pytam i chce poszerzać swoją wiedze.. a ten temat mnie ciekawi.. mimo że mam swoje sugestie.. to wole posluchać Was :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale czytalem w postach o seiko orange monster, ze ktoś mówił, że mając ten zegareczek i noszac go troche przez dzień (pisze że kilka godzin), - zostawiająć go na noc, to rano zegareczek już stoi...

 

można prosić linka?

 

nie pamiętam takiego postu :lol:


Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ale co jeśli, zegarek jest noszony cały dzień... a rano już nie dziala?

 

To znaczy, że jest popsuty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.