Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

mabok

Użytkownik (no_required_posts)
 • Content Count

  918
 • Joined

 • Last visited

Other groups

Użytkownik

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1058 profile views
 1. 10 nie znam, ale na myśl przychodzą mi: LG, Sharp, Toshiba, Nec i AU Optronics. McIntosh: http://www.chip.pl/news/oprogramowanie/programy-narzedziowe/2011/10/siri-znika-z-app-storea.-iphone-4s-promowany-na-sile Niestety.
 2. W obecnym telefonie mam 8GB. Używam go od dwóch lat i nigdy nie miałem potrzeby zwiększenia tej ilości (a mógłbym, kupując kartę microSD za grosze). Brak możliwości rozszerzania pamięci to nie jest obiektywna wada. Podobnie jak nieobecność złącza USB czy ograniczony Bluetooth. Obiektywną wadą byłby np. kształt telefonu zbliżony do ostrosłupa, którego wierzchołek dziurawiłby kieszenie. Zgadzam się z Tobą, że nie ma czegoś takiego, jak obiektywnie najlepszy telefon. iPhone (od 2G do 4S) jest za to obiektywnie najbardziej innowacyjnym telefonem i z tym raczej trudno dyskutować. Lawnowerman: Myślę, że bardziej ucierpiałby Samsung, gdyby to Apple się obraziło. Prężnych podwykonawców z mocami przerobowymi zbliżonymi do Samsunga jest wielu, a pomysły firmy z Cupertino są tylko tam (przynajmniej tak długo, jak długo strzegą ich patenty).
 3. Mylisz się, to akurat nie jest jedna z nowości iOS 5. Ciekawe, Apple po raz kolejny utarło nosa konkurencji i po raz kolejny w inny sposób (dalsze wzmacnianie parametrów sprzętowych do niczego nie prowadzi, jeśli nie kryje się za tym jakaś innowacja, która tego wymaga). Siri jest już bardzo blisko pomysłów znanych z Odysei Kosmicznej czy Moon, czyli dotychczas kojarzonych ze sci-fi. Jeśli aparat pozwoli rejestrować taką rozpiętość tonalną, jaką widać na zdjęciach w poniższym filmie, to będzie chyba (zaryzykuję) telefon bez wad. http://www.youtube.com/watch?v=f_JRZI9o49w
 4. hiob, aż się dziwię, że zareagowałeś na tą zaczepkę.
 5. Nokia 5800, jeśli nie przeszkodą nie jest ekran oporowy i symbian. Poza tym, ten telefon nie ma wad.
 6. Są. Ale to przecież przebrany Focus. (-;
 7. A jeszcze prościej poprosić o profil kolorów z laboratorium, z którego się tam korzysta, po czym ustawić go na swoim monitorze i programie używanym do dokonywania retuszu. Nie każdy lab się podzieli, ale jeśli tak, nie trzeba będzie tracić czasu na wybór zakładu.
 8. Nie tylko. ;> http://www.youtube.com/watch?v=GA8lFjQ2cD4&feature=related
 9. Owszem, ale wikipedia jest źródłem, z którego informacje warto weryfikować. No cóż, trzeba się będzie zarejestrować na forum Saaba, choć przyznam, że liczyłem na wypowiedzi kubamy, sabuńka i może lewandka w tym wątku. ;-)
 10. Czy brak jakichkolwiek odpowiedzi oznacza, że auto jest niewarte jakiejkolwiek uwagi? ;-)
 11. Był kiedyś taki niemiecki program 'Motorwizja' na stacji DSF. Z tych, które widziałem, wydawał się najbardziej rzetelny, choć oczywiście nie obywało się bez zachwalania rodzimych konstrukcji.
 12. Panowie, na co warto zwrócić uwagę w Saabie 9-3 2.0t z motorem B205E? Wiem, że na forum jest kilku miłośników marki, więc nie zaszkodzi zapytać. :-) Naprawdę ten silnik jest tak podatny na kłopoty, jak to opisano tutaj: http://en.wikipedia.org/wiki/Saab_H_engine#B205_.26_B235 ?
 13. Spróbuj "Doktora Faustusa"... ;> Tsuki: Miałeś styczność z twórczością H. Millera?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.