Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tdcIII

Rolex Submariner ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,mam około od 3 lat zegarek Rolex Submariner. Dostałem go od wujka z niemiec. nie wiem czy to orginał i prosił bym was państwo jak to można stwierdzic.Zegarek jest uszkodzony (działac dziala tylko jak sie nim mocno wstrząsnie to wskazówki same się przestawią)nie dawałem go nigdzie do naprawy a chciałbym go da do jakiegoś konkrtnego serwisu aby mi stwierdzili usterke i czy to orginał. wtedy mogę go sprzedac na częsci czy jqak usterka drobna to po niskiej cenie.Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia kolego.


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może wyjdę na złośliwca ale stawiam 100 do 1 ,że to podróbka :

 

co na to wskazuje :

 

prezent bez papierów

"orginał"

wzkazówki się przestawiają ;) nawet w dwudziestoletnich Roleksach się to raczej nie zdarza

kto o zdrowych zmysłach chce sprzedaż kilkuletniego suba na części albo po niskiej cenie ...

zegarek o wartości ( jeśli oryginał oczywiście ) kilkunastu tysięcy złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sęk w tym czy to orginał czy nie?to że 20 letnie się nie psują nie świadczy że ten też nie miał prawa się zepsuc

Wszystko się okaże z czasem jeżeli się o tym dowiem.

Sprzeda chcę,bo nie potrzebuje takiego drogiego zegarka (jeżeli orginal)

wrzucę zdjęcia jeszcze dzisiaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim to nie Sub, tylko GMT Master (pomijając oryginalność, o której się nie wypowiadam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marna podróba niestety.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i się potwierdza , szkoda ,że się nikt nie założył te 100 do 1 ;)

No ale kto Ci się założy, jeśli 99.9% zapytań na forum o Rolexy, kończy się stwierdzeniem że to podróba. Dodatkowo szczególnie "podejrzane" są zapytania podparte historią o dziadku, bogatym wujku, ciotce itp..

Po prostu Ci co mają prawdziwe Rolexy, to się nie pytają, bo wiedzą co mają. Przede wszystkim wiedzą gdzie kupili, mają papiery, certyfikaty itd..


Użytkownik Sylwek, pewnego dnia, zupełnie niechcąco, trafnie ocenił współczesny trend w zegarmistrzostwie:

"Ważne by wytrzymał przynajmniej 6 lat zanim rozdyndają się w nim wskazówki."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak Taktic to oczywiste , ale po co naruszać zasadę " niech się prezes cieszy ".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno dalej bedzie leżał w szufladzie

Szkoda na niego szuflady ;)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.