Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sukcezz

Zegarek do 1000 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję zegarka do kwoty 1000zł. Zależy mi na zegarku, który posiada sporą kopertę jak np. Christian Benoit "New York". Wziąłbym go ale to firma krzak co zresztą było już wiele razy poruszane na forum... Jestem tu nowy więc liczę na wasze sugestie.

Zegarek chciałbym mieć na bransolecie, pasek odpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie i podobnym designie to raczej japoniec. Osobiscie polecam seiko automat ale pewnie Casio edifice bedzie najblizej.


Obecnie na nadgarstku Orient Star SDK05003W0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, poszukuję zegarka do kwoty 1000zł. Zależy mi na zegarku, który posiada sporą kopertę jak np. Christian Benoit "New York". Wziąłbym go ale to firma krzak co zresztą było już wiele razy poruszane na forum... Jestem tu nowy więc liczę na wasze sugestie.

Zegarek chciałbym mieć na bransolecie, pasek odpada.

 

Napisz najpierw co jest dla Ciebie sporą średnicą czy 42mm czy np. 44m ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

42 bez koronek to dla mnie odpowiedni rozmiar... zdecydowałem się na Citizen Nighthawk.. Stylowo i wielkościowo w sam raz dla mnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat ponieważ mam podobny problem. Szukam zegarka do spokojnego noszenia do szkoły, do garniaka, na bal itp żadne ekstremalne warunki. Przejrzałem rzesze zegarków i mam takie pytanie poglądowe, która firma jest bardziej uznawana z wymienionych: Atlantic, Adriatica, Certina i Tissot? Który z tych zegarków byłby lepszy?

Tissot Nascar

Atlantic

 

czy szkiełko mineralne jest lepsze od szafirowego?

czy obudowa aluminiowa jest lepsza od tytanowej i stalowej?

 

 

Proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnawiam temat ponieważ mam podobny problem. Szukam zegarka do spokojnego noszenia do szkoły, do garniaka, na bal itp żadne ekstremalne warunki. Przejrzałem rzesze zegarków i mam takie pytanie poglądowe, która firma jest bardziej uznawana z wymienionych: Atlantic, Adriatica, Certina i Tissot? Który z tych zegarków byłby lepszy?

Tissot Nascar

Atlantic

 

czy szkiełko mineralne jest lepsze od szafirowego?

czy obudowa aluminiowa jest lepsza od tytanowej i stalowej?

 

 

Proszę o odpowiedź.

 

Szkiełka szafirowego nie zarysujesz, mineralne tak. Ale przy uderzeniu szybciej pójdzie szafir i to w drobny mak natomiast na mineralnym albo pekniecie albo udziobanie miejscowe...czyli wytrzymalsze :lol:

Obudowa czyli jak rozumiem koperta? Ja spotkalem sie z aluminiowymi kopertami tylko w zegarkach niektórych swatcha. Aluminium jest miękkie...sam sobie odpowiedz :D czy chcesz kopertę z miękkiego materiału.

Tytan jest lżejszy od stali ale potrafi brzydko sie zarysowac.

Certina i Tissot to dobre marki...ale do 1000zl może warto coś z japońców. Mam na bazarku citizena do sprzedania za 560zl automat! a to się nie zdarza w nowych szwajcarach.

 

Życzę udanych wyborów i lektury forum :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.