Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mirosuaw

STOWA SEATIME

Rekomendowane odpowiedzi

Od dłuższego czasu interesuje mnie zakup nowej Stowy Seatime, najbardziej skłaniam się ku wersji jak na poniższym zdjęciu.

 

b8.jpg

 

Wiadomo jednak, że w przypadku tej firmy nie ma możliwości zrobienia testu nadgarstkowego, kupuje się przez internet, zegarek przychodzi i albo pasuje, albo...

W ten sposób kupiłem już garniturowca - Stowę MO i był to strzał w 10, a fajnym uzupełnieniem do niej byłby diver z tej samej firmy.

Seatime to jednak spory zegarek, średnica wprawdzie tylko 42mm, ale kształt koperty i sposób mocowania bransolety powodują, że całkowita długość zegarka jest pokaźna. Mój nadgarstek nie jest zbyt duży - obwód 17,5-18cm.

 

Mam więc pytanie, czy jest jakiś szczęśliwy posiadacz Stowy Seatime, ewentualnie Stowy Prodiver z Lublina albo okolic, kto zechciałby poświęcić kilkanaście minut abym mógł zobaczyć ten zegarek na żywo i przymierzyć?

 

Chętnie poczytam też wszelkie inne Wasze opinie na temat tego zegarka.

Pozdrawiam.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 17,5 - mialem seatime - było spoko, duży ale nie za duży.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O takie opinie właśnie mi chodzi.

A nosiłeś na bransolecie? Bo właśnie ta bransoleta również jest specyficzna. Jej pierwsze ogniwa od strony uszu umocowane "na sztywno" dodatkowo wystają poza uszy zegarka. Są jakby przedłużeniem koperty. Doczytałem się, że długość zegarka wynosi około 50mm, ale jeśli uwzględnić bransoletę, to będzie około 58mm.

Widać to np. na poniższym zdjęciu.

 

b2.jpg


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że bransoleta odpada przy naszych nadgarstkach.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mirosuaw to podłącze się do Twojego pytania.

Ja jestem z Wrocka, ale oczywiście jakby ktoś był z okolic, to też mogę podjechać, a tak w ogóle to czasem zdarza mi się po Polsce jeździć,

to może udałoby mi się akurat trafić, bo nie ukrywam, że też na bransolecie głównie chciałbym nosić.

Trochę szukałem jej zdjęć w necie i po znalezieniu takiego lekko się przeraziłem :blink:

post-27284-0-28375300-1331636294.jpg

nie wiem ile ma gościu w łapie(albo raczej rączce :o), ale moja też do największych nie należy- około 18 cm czyli taka mniej więcej chyba średnia krajowa.

Czasem rozmiar to nie wszystko, bo kształt też często sporo zmienia, dlatego dobrze byłoby Koledzy jeśli dałoby się też jakieś fotki nadgarstkowe powrzucać :P

 

edyta- na zdjęciu oczywiście jest Prodiver, ale rozmiar i kształt koperty i bransolety jest ten sam(bo bransoleta ta sama i koperta chyba też)-

różnią się tylko delikatnie wysokością

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie ma tej Stowy?

Prosimy o fotki nadgarstkowe z podaniem obwodu nadgarstka :blink:


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest na bazarku ,skontaktuj się z wlaścicielem i niech Ci prześle nadgarstkowe..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem ponowić pytanie czy ktoś ma taką STOWA divera jak się sprawuje i jak lezy na nadgarstku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.