Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

jarekgdynia1972

zegarki tchibo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich Forumowiczów

 

mam pytanie czy warto nabyc zegarki z nowej oferty tchibo - sa na stronie internetowej tej firmy nie wiem czy moge dodac linka kazdy jest w stanie znalezc strone ta. chodzi mi przedewszystkim o zegarki mechaniczne, czy jest to cos warte czy jest to chinszczyzna za 25 pln sprzedawana z duza marza. chociaz z tego co pamietamw tamtym roku byly w tej sieci zegarki dosc szanowanej firmy. w oczekiwaniu na odpowiedzi.


jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czegoś nie znalazłem, ale widzę same chińskie kwarce, mechanicznych brak. Chyba, że chodziło tobie o analogowe, takie ze wskazówkami. Nadal są to chińskie kwarce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może czegoś nie znalazłem, ale widzę same chińskie kwarce, mechanicznych brak. Chyba, że chodziło tobie o analogowe, takie ze wskazówkami. Nadal są to chińskie kwarce ;)

 

sa tez automatyczne w zakladce juz za tydzien


jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówimy o Zegarku , a nie o " Bylecododmierzajaceczasreklamowo" to Tchibo odpada. Daj sobie spokój z jakimiś reklamówkami , Tchibo to i kawy najlepszej nie robi nie mówiąc o zegarkach , lepiej Swatch kupić.

 

jeśli mówimy o zegarkach to określmy budżet oraz kryteria , wtedy można coś doradzić .

 

tchibo ?! fuj ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skojarzyło mi się, że moja żona ma zegarek Lavazza. Ona go nawet lubi, ale to kobieta jest ;)

Tchibo nie robi dobrej kawy, a tym bardziej zegarków, Lavazza przynajmniej ma dobrą kawę, ale jeśli chodzi o zegarki, to nie ten kierunek.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no skoro nawet kawy nie robia dobrej to dam sobie spokoj ale pamietam ze rok temu mieli w ofercie zegarki Auguste Reymond firmy calkiem niezlej / ale jezeli teraz to chinszczyzna maksymalna to rzeczywiscie szkoda kaski. co do zegarka to nastepny u mnie w kolejce jest ball:) a ten mial byc skromnym prezentem pod choinkiem dla samego siebie


jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No , Ball to jest zupełnie inna bajka !

Nie ma sensu kupować tego i potem Ball , bo tego nigdy już w tym porównaniu nie założysz, zawsze wygra Ball

 

Zyczę jak najszybszego spełnienia marzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli mówimy o Zegarku , a nie o " Bylecododmierzajaceczasreklamowo" to Tchibo odpada. Daj sobie spokój z jakimiś reklamówkami , Tchibo to i kawy najlepszej nie robi nie mówiąc o zegarkach , lepiej Swatch kupić.

 

jeśli mówimy o zegarkach to określmy budżet oraz kryteria , wtedy można coś doradzić .

 

tchibo ?! fuj ..

Trudno "reklamówką" nazwać pilota Auguste Reymond na Ecie za całe 450 zł wink.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale przecież hasłem naszym jest "pomożemy Ci przekroczyć budżet" :rolleyes: Więc pomagam

więc, ok co do "reklamówki " ale Ball to zupełnie inna bajka ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.