Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

y60

Ball Fireman I

Rekomendowane odpowiedzi

<_<

 

to może jeszcze jedno..:

 

post-23173-0-42077400-1331805622.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mistrzu <_<


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Michale, to ostatnie zdjęcie fantastyczne...Fajna gra światła i cienia. Kojarzy mi się z podwodnymi klimatami... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję za miłe słowo,niestety walczę cały czas z jednym mankamentem..do fot używam puszki Canona,ale obiektyw to mój ulubiony manualny nikkor 55 ,i tu słaby punkt,przejściówka z jednego systemu na drugi to straszny shit i po ustawieniu ostrości nigdy nie jestem pewien czy coś się minimalnie w gnieździe nie poruszyło..potem muszę psuć zdjęcia sztucznie podostrzając.. <_< ,ale nic może znajdę gdzieś dobrze działającą redukcję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zegarek bardzo fajny, fotki powalająco dobre!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-23173-0-96228100-1331807370.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.