Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zibi71

Historia Mojej Omegi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam:)

jestem tutaj po raz pierwszy,ale myslę że dobrze trafilem,chciałbym sie czegos blizszego dowiedziec na temat tego zegarka,bo wersja rodzinna którą mi przedstawiono jest ...troszkę niewiarygodna....więc może własnie tutaj dowiem sie czegoś więcej na ten temat....pozdrawiam

post-34504-0-72973100-1294405030_thumb.jpg

post-34504-0-12492200-1294405061_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na początku to warto sie przywitać!

co do omegi to IMO podróba i pewnie nie złota

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...oj no w pierwszym poście napisalem Witam:)

ksylo1,dziekuję za odpowiedź,wytłumacz proszę co znaczy ów słowo IMO,bom w tym zakresie strasznie nie kumaty,może masz rację ze podróba i nie złota,sam pewnosci nie mam,bo nigdzie z zegarkiem nie bylem by to sprawdzić....moze jeszcze ktoś...sie odezwie jakies sugestie?

pozdrawiam Zibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pozwolę sobie za ~ksylo1.

IMO - In Mine Opinion - tzn - w moim przekonaniu/ wg. mojej opinii.

Co do zegarka to nie wiem, nie znam się. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mateusz dzięki.

Jest to typowa, czasami pojawiająca sie na aukcjach podróbka Omegi, chyba z lat 70(?)

nie jestem znawcą w tym temacie, ale kiedyś już sie spotkałem z takim zegarkiem...

jeżeli otworzysz zegarek i pokażesz mechanizm wszystko się z pewnością wyjaśni, choć myślę, że mam racje:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie ma co wyjaśniać, bo to podróba. Na werku może być nawet nabita nazwa OMEGA i tak paskudnie rozwarty znaczek...

Strasznie bym się zdziwił, gdyby wewnatrz był oryginalny mechanizm ;)

Ani omega, ani złoto - niestety


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...no proszę,po takich opiniach nawet sie do jubilera nie wybiorę by sprawdził z czego to jest:) bo aż wstyd....

a więc otworzyłem kopertęa tam mechanizm ,se jakiś jest bo ów zegarek po nakręceniu czas odmierza....ale na prózno szukac jakichkolwiek numerów nazw czy innych znaków....po prostu ino mechanizm....dzieki i Tobie chronofil za swą odpowiedź...:)mysle ze chyba do zegarmistrza się wybiorę by go rozebrał to znaczy ten mechanizm,moze gdzies tam w srodku kryje się sprawca tego produktu....pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.