Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Recommended Posts

Piękne Longinesy.

Zbyszku, mam pytanie. Czy poddajesz niektóre ze swoich zegarków renowacji, czy wszystkie zachowujesz w oryginalnym stanie?

Niektóre pomimo lekkich oznak starości utrzymuje w stanie oryginalnym.

Jeżeli jest w kiepskim stanie to tak.

Szymon, kolejny Twój zegarek ktory mi sie strasznie podoba :)

Ja Cię nie rozumiem, dlaczego takich perełeczek jeszcze nie ma w galerii? Chyba bede musiał dać ci kare :)

Edited by carlito1

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

a ja mam pytanie skad bierzecie te stare Longinesy?bo ja mam ochote na takiego :) ale nie wiem gdzie szukac no i jak rozpoznac ze nie jakis kombinowany :)

Witaj luki2323, no cóż ?kto pyta nie błądzi?- ja wyszedłem z tego założenia i rozpocząłem pytać kolegów na Forum. Tak zaczęła się u mnie przygoda z Longinesem, a użytkownik Zbyszke okazał się dla mnie prawdziwym przewodnikiem i nauczycielem. Teraz z pasją maniaka szukam Ultra-Chrone

Pozdrawiam wszystkich miłośników Longinesa

Edited by Deruteze

Zbyszek, ile masz zegarków w swojej kolekcji ? Liczyłeś ?

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Zbyszek, ile masz zegarków w swojej kolekcji ? Liczyłeś ?

Tak bardzo dokładnie to nie wiem bo kilka jest w serwisie, kilka przygotowane do serwisu, niektóre sprzedaje na allegro szczególnie damskie, z męskich to tylko w przypadku gdy mam podwójne egzemplarze, natomiast damską kolekcje likwiduje, kilka mam na allegro.

Pozdrowienia Zbigniew.

Szczerze ci gratuluje fantastycznej kolekcji ;)

Witaj luki2323, no cóż ?kto pyta nie błądzi?- ja wyszedłem z tego założenia i rozpocząłem pytać kolegów na Forum. Tak zaczęła się u mnie przygoda z Longinesem, a użytkownik Zbyszke okazał się dla mnie prawdziwym przewodnikiem i nauczycielem. Teraz z pasją maniaka szukam Ultra-Chrone Pozdrawiam wszystkich miłośników Longinesa

no tak ale gdzie szukasz?ebay?chrono24?czy poprostu jakies inne portale?

Witajcie,

Luki wiesz ja idę na łatwiznę i pytam się na naszym Forum. Jestem miłośnikiem i raczej amatorem bazuję na opini wielu kolegów zanim kupię zegarek, a kupuje te, które muszą mieć to coś.Ten serwis znasz Kaplans Auktioner

Zbigniew czy mógłbyś podać swoją nazwę na allegro?

Pozdrawiam

Witajcie,

Luki wiesz ja idę na łatwiznę i pytam się na naszym Forum. Jestem miłośnikiem i raczej amatorem bazuję na opini wielu kolegów zanim kupię zegarek, a kupuje te, które muszą mieć to coś.Ten serwis znasz Kaplans Auktioner

Zbigniew czy mógłbyś podać swoją nazwę na allegro?

Pozdrawiam.

Witaj.

Nie wiem czy moge czy to zgodne z regulaminem,

ale szukaj 14K Longines prostokat.

Szymon, kolejny Twój zegarek ktory mi sie strasznie podoba :o

Ja Cię nie rozumiem, dlaczego takich perełeczek jeszcze nie ma w galerii? Chyba bede musiał dać ci kare :)

Dzieki Michał! Przyznam sie ze jeszcze zadnego swojego zegarka nie obfociłem pozadnie:P Ale tak to jest ze szewc w dziurawych butach chodzi:P

www.weddphotography.pl

Majetek jest niezły.

Ostatnio czytałem książkę pana Szczygła o Czechach - ubawiło mnie to.

Wracając do Longinusów - Trafiłem na Chrono24 na zegarek pod hasłem Mystery COMET.

Bardzo oryginalny, zamiast wskazówek - obracana strzała przez środek i duża kropka.

Czy ktoś wie może coś więcej na temat tego modelu?