Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
carlito1

Klub Miłośników Zegarków Longines

Recommended Posts

Piękny.To mój kolejny cel,ale najlepiej Panda:)

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Zdjęcie na niedziele z HC. 87575b04f5f5ffdaf2cf5d49ea8384ac.jpg[/quote Najlepsza wersja HC. Dobre towarzystwo , tylko morza brak.

Zmiana stylu

Ciekawy pasek, co to?

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

Edited by DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Ciekawy pasek, co to?

Wysłane z mojego G3121 przy użyciu Tapatalka

Jest to popularny Perlon. Ja zamawiam paski z https://www.cheapestnatostraps.com

Maja spory wybór i paski są naprawdę dobrej jakości. Kupowałem wcześniej w polskich sklepach ale ich jakiś bardzo odbiegała od tych które można w tym sklepie. Dodatkowo maja ograniczone ale maja dostępne paski w rozmiarze 21mm a taki niestety mało popularny rozstaw jest w HC.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jest to popularny Perlon. Ja zamawiam paski z https://www.cheapestnatostraps.com

Maja spory wybór i paski są naprawdę dobrej jakości. Kupowałem wcześniej w polskich sklepach ale ich jakiś bardzo odbiegała od tych które można w tym sklepie. Dodatkowo maja ograniczone ale maja dostępne paski w rozmiarze 21mm a taki niestety mało popularny rozstaw jest w HC.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

O dzieki, wlasnie planowałem zrzucić na jakiś czas z bransolety, skorzystam z Twojego doświadczenia i tam się rozejrze :) Edited by Joh

O dzieki, wlasnie planowałem zrzucić na jakiś czas z bransolety, skorzystam z Twojego doświadczenia i tam się rozejrze :)

Paski materiałowe NATO dostępne są w rozmiarze 21mm, skórzane niestety 22mm ale skóra jest bardzo miękka i tem 1mm to nie jest problem bo dostosowuje się. Plecionki Perlon również 22mm tylko ale z racji ze to taka plecionka również zwęża sie ten jeden milimetr bez problemu. Zamawiałem już taz paski 20mm i uważam ze głupio to wygląda bo jest taka przerwa milimetrowa. Na stronie internetowej widziałem również ze są dostępne normalne 2 częściowe paski w rozmiarze 21mm.

7df994492cb06f530faf6f3c3c58712a.jpg Perlon 22m

31040e72842ca9a1ac4ec3b2321ddb59.jpgNATO materiałowe 21 mm

9006586223e2518d05d609570ceb66ac.jpgNATO skóra 22mm

Edited by Michal05

Koleżanki i Koledzy,

pozwolę sobie zadać pytanie, czy posiadacie jakieś informacje o Longinesie L4.642.2.13.1? 

Jakie modele Longinesa polecacie (szczególnie podoba mi się Master Collection), a jakich radzicie unikać?

Ja bym się wypowiedział, ale jako dżentelmen, oddaję palmę pierwszeństwa Koleżankom. :D;)

Mamy równouprawnienie, proszę się nie krępować :D 

osobiscie myśle ze jasna tarcza ładniejsza ale oczywiście to jest kwestia gustu

Coraz bardziej podoba mi się jasna tarcza. Wersji z czarną czegoś brakuje, a niebieska trochę mało czytelna.

Zdjęcie wymiata :)

Taa... Cóż, mamy coraz nowocześniejsze smartfony, z coraz bardziej rozbudowanymi filtrami... :D;)

A tymczasem, jeśli ktoś nie widział w innym wątku, dwie foty, dzięki którym sympatyczny aktor Henry Cavill jeszcze bardziej zyskał w moich oczach. ;)

henry_cavill_1_main.jpg

622a9f138ef448d07e23db763feb7a2b--mens-f

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Zdjęcia zrobione Japońskim aparatem wyprodukowanym w Chinach. Może to dlatego takie dobre zdjęcia.

post-96661-0-08904300-1512598935.jpeg

post-96661-0-21922300-1512599707_thumb.jpg

post-96661-0-66648300-1512599722_thumb.jpg

post-96661-0-30860600-1512599731.jpg

Edited by Manio

Było? No coż... Jest i będzie. Udokładniacz czasu 8225 z 538

Ach, te lata siedemdziesiąte...

Model znany i lubiany

Fajny :)

Że jak...? :D;)

Ooo, ale się rozpędziłeś ostatnio :) gratulacje!

sympatyczny aktor Henry Cavill

Zegarki jak najbardziej, ale prawdę mówiąc, musiałem sprawdzić, kto to jest - kompletnie nie kojarzyłem tego aktora i nie widziałem z nim chyba żadnego filmu.

Na Hodinkee był wywiad dotyczący VHP - modelu, na który patrzę z wielką sympatią:

https://www.hodinkee.com/articles/longines-vp-juan-carlos-capelli-invest-in-quartz