Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ZAX

Atlantic Worldmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Ciężko powiedzieć bez zdjęcia mechanizmu... Czcionka loga wskazuje na to, że zegarek jest z lat pięćdziesiątych, całkiem możliwe, że tarcza została odnowiona. Na sto procent nie jest z lat 70tych jak sugeruje sprzedający, bo wtedy logo Atlantica było pisane już z małej litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak Pan mówi że zegarek jest z lat 50 (pewnie tak jest) to jest już bardzo leciwy no i jak na swój wiek bardzo ładnie się prezentuje. Na tarczy widać małe "pyłki" więc jeśli był odnawiany to dawno temu- w co szczerze wątpię. Myślę że zegarek jest godny uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pan? Czy ja mam w nicku Pan? Mi się wyświetla Lestaf... :) Płaskie logo stylizowane na odręczny napis wykorzystywano na przełomie lat 40/50. Na lata 50te wskazuje jednak określenie na tarczy linii i modelu. Po tym okresie czyli na przełomie lat 50/60 logo było już wypukłe, a w latach 70tych wyglądało całkowicie inaczej. Zegarek jak najbardziej wart uwagi, ale ja bym napisał do sprzedającego, żeby wysłał zdjęcia mechanizmu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHE nie sugerowałem się nazwą użytkownika: Lestaf tylko tym co jest napisane pod zdjęciem Heatha Ledger (szacunek dla Jokera) a dokładnie- Płeć:Mężczyzna. Poproszę sprzedającego o podesłanie zdjęć mechanizmu i zgłoszę się do Jokera :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz delikatnie zaznaczyć, że dekiel jest zakręcany i żeby nie podejmował prób podważania go, bo już o takich zabiegach słyszałem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za uwagę napisze jeszcze jednego mejla z tą niewątpliwie istotna informacja- jak to dobrze poradzić się i zasięgnąć opinii fachowca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAX, Lestaf - ależ to jest tarcza warszawska!!!

ZAX - odpuść sobie , bo to rzemieślnicza produkcja, co z tego, że z epoki, ale to już nie to...

Pewnie pójdzie za 270 pln...

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcia słabe, ale przypuszczałem że tarcza nie jest oryginalna. Szczerze to zdziwiłbym się gdyby było inaczej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iko Lestaf dzięki za uwagi naprawdę pomocne- jednak pokuszę się o licytacje bo ładny i niespotykany model i myślę że cena która została w/w 270 jest atrakcyjna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ZAX, Lestaf - ależ to jest tarcza warszawska!!!

ZAX - odpuść sobie , bo to rzemieślnicza produkcja, co z tego, że z epoki, ale to już nie to...

Pewnie pójdzie za 270 pln...

 

Pozdrawiam

Iko

 

Popieram.


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iko Lestaf dzięki za uwagi naprawdę pomocne- jednak pokuszę się o licytacje bo ładny i niespotykany model i myślę że cena która została w/w 270 jest atrakcyjna.

 

Raczej nie jest atrakcyjna - chyba, ze masz oryginalna tarczę i podmienisz :D

Za podobne pieniądze kupisz z oryginalną tarczą, a przy drobnym usmiechu losu nawet z oryginalna koronką


Czas, to coś, co mówi, jak długo musimy czekać...

a305ed90f05795c0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.