Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lechu_wroc

Edycja limitowana STEINHART - dyskusja ogólna, sugestie.

Rekomendowane odpowiedzi

Może faktycznie za wcześnie z tym wyskoczyłem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze o numer 0/25 :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gludek ok, ale nie zawężaj do 25 :) :)

 

Liczę, że będzie więcej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Realny optymizm przeze mnie przemawia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie jest to problem to proszę o dodanie informacji przy zdjeciach o danym zegarku np. jaki mechanizm, wymiary, WR, szkło (refleks) itp

 

p.s

jeżeli juz dokonujecie rezerwacji to proszę o ostatni numer limitacji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety chyba masz rację, oby znalazło się 25 chętnych na konkretny model :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba trochę za wcześnie na rezerwacje numerów :) Ale oczywiście Łukasz masz prawo pierwszeństwa do numeru 1/25. A mi macie odstąpić ostatni! :) Oby faza rezerwacji numerów nadeszła jak najszybciej...

 

ksylo1- te informacje są przecież na stronie producenta jak na talerzu. Oczywiście przy dogrywce postaram się o bardziej szczegółowe opisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na klubowy narazie zapisało sie 16 na 50 :) Ale niestety zegarek ten jest mocno nijaki i jedynie dekielek jest świetny :) A jeżeli nam się uda zrobić coś na wzór wschodni albo zachodni to pewnie 25 osób chętnie nabędzie taką limitację :)

Co do numerów to 1/25 wydaje się oczywisty, a pozostałe...nadejdzie czas to się poustala i nikt do sądu pewnie nie pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym by było więcej, tym bardziej, że spodziewana cena może wielu zachęcić.

 

A może zrobimy limitację nie numerowaną ? Nie będzie ewentualnego kwasu. Można napisać na deklu np.:

 

KMZIZ - STEINHARTOWO Edycja Limitowana 25 szt.

 

Lub żeby była bardziej atrakcyjna dla ewentualnych kolekcjonerów w przyszłości - ależ fantasta ze mnie - po angielsku

 

KMZIZ - STEINHARTOWO Limited Edition 25 pcs.

 

Co Wy na to ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny...to trudno mi uwierzyć, że za takie pieniądze nasi sąsiedzi mają swoją limitację :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łukasz- żeby nie było kwasu, spokojnie można zrobić losowanie :) Wrzuci się nicki w program z pulą 25 (czy iluś tam) numerów i po sprawie.

 

Gludek- też mi się nie chciało wierzyć, ale to chyba prawda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gludek wydaję mi się, że ich limitacja wyszła w cenie około 450 euro. Jak ktoś ma tam dostęp to niech to sprawdzi :)

 

Dziś jak rozmawiałem z Anią to dowiedziałem się, że limitacja, pomimo zmian i swej niepowtarzalności, wiąże się również z rabatem, z jakiem nie wiem, na to za wcześnie. Najpierw mamy potwierdzi Stenkowi ilość :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to prawda to nic tylko zrobić naszą wersję :) Jak widać chociażby po projekcie Mariusza dla wersji klubowej mamy zdolnych kolegów :) Swoją drogą to co zrobili Rusini to mistrzostwo świata :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...spokojnie można zrobić losowanie :) Wrzuci się nicki w program z pulą 25 (czy iluś tam) numerów i po sprawie.

 

 

No tak, ale czy Totalizator wypożyczy nam maszynę losującą wraz z komisją :) :) :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ceny...to trudno mi uwierzyć, że za takie pieniądze nasi sąsiedzi mają swoją limitację :)

 

cytat z http://forum.watch.ru/showthread.php?t=51765

 

"?????????:

378 ???? ??? ??? + 30 ???? (????????)

450 ????, ??????? ??? 19% (??? ??????? ?????????)"

 

EDYTA:

Niestety informacja na tej stronie o zapisach jest nieaktualna. Lista jest zamknięta i jest wielu rezerwowych na ewentualne "okienko"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale czy Totalizator wypożyczy nam maszynę losującą wraz z komisją :) :) :) :)

 

Mogę zrobić to komisyjnie z moim kotem :)

 

 

A jeśli kwota ma być tak atrakcyjna to musimy postarać się żeby projekt miażdżył! :) Triton chyba rzeczywiście daje najwięcej możliwości, ale zobaczymy po wynikach który zegarek będzie poddany zmianom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, ich zegar wymiata, to on nas zmobilizował :)

 

A propos biało / czerwonego, choć nie upieram się przy akcencie Polskości. Nawet chyba poszedł bym w kierunku niebieskiego, bieli i pomarańczy

 

NEW%20WATCH%20-%20PIERRE%20KUNZ%20-%20SPIRIT%20DIVER%20G021-1246301737.jpg

 

favre-leuba-bathy-v2-depth-meter-diving-watch-crown.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przy tej cenie, taki projekt to jest to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieski diverek z czerwonymi/pomarańczowymi wskazówkami i jeszcze motywem fali na kopercie...ideał :) I znowu "rusek" się kłania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas to powtarzam!!

....połączenie soczystego błękitu z głęboką pomarańczą i jakimś małym akcentem mocnej czerwieni daje fantastyczny rezultat :) Tylko zachować proporcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak i zaraz będą głosy że zegarek z polskim akcentem a tu po angielsku piszemy itd x.X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mogę wyrazić swoje zdanie. Dogrywka chyba bedzie niepotrzebna, nie rozumiem po co przedłużać cały proces selekcji, tym bardziej, ze gołym okiem widać, ze większość chciałaby odważnego Tritona (carlito zapewne liczy, ze Ocean bedzie w stanie pobić w bezpośrednim starciu Tritona, prawda? :)).

Druga sprawa. Jeśli chodzi o numeracje na zegarkach, to jestem za tym, żeby tylko wyszczególnić, że jest sztuk np. 25.. Jak znam życie inaczej bedą kwasy, a po co nam to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(carlito zapewne liczy, ze Ocean bedzie w stanie pobić w bezpośrednim starciu Tritona, prawda? :))

Jeżeli o moją osobę chodzi to tak naprawde jest mi to obojętne. Miałem na uwadze to, że byłoby sprawiedliwie robiąc dogrywke dla ludzi którzy głosowali na inny zegarek który uzyskał mniejszą ilość głosów. Myślę, że jest to w jakimś tam stopniu szacunek dla mniejszości :)


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym by było więcej, tym bardziej, że spodziewana cena może wielu zachęcić.

 

A może zrobimy limitację nie numerowaną ? Nie będzie ewentualnego kwasu. Można napisać na deklu np.:

 

KMZIZ - STEINHARTOWO Edycja Limitowana 25 szt.

 

Lub żeby była bardziej atrakcyjna dla ewentualnych kolekcjonerów w przyszłości - ależ fantasta ze mnie - po angielsku

 

KMZIZ - STEINHARTOWO Limited Edition 25 pcs.

 

Co Wy na to ?

mi to pasuje- piszę na nr.3

nt. tekstu na deklu też będziemy dyskutowali......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paweł skoro Ci pasuje, to nie musisz sie pisać na trójkę, ale jak większość zdecyduje że numerujemy co do sztuki to ok :)

 

Choć osobiście apeluję do Was, o brak konkretnych numerów limitacji na zegarkach, myślę, że tak będzie lepiej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.