Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Calisia1

Grubsze teleskopy do paska 24 mm - skąd ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Panowie, pomóżcie .

Kupiłem wojskowy pasek do Vodolaza, gruby 4mm, szeroki 24mm ale obleciałem prawie CAŁY KRAKÓW i ani jeden zegarmistrz nie ma do niego grubszych teleskopów - tylko standard.

A jak pewnie się domyślacie stand. teleskopy do tego pacha są po prostu za cienkie, i pasek lata przy uszach jak chce... :lol:

Proszę o jakąś podp. gdzie mogę zdobyć ze dwa komplety takich odpowiednio-grubych teleskopów.

Może któryś z Kolegów ma na zbyciu ..?.

Pozdr.

Seba.


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mogę ci parę odsprzedać

 

kiedyś kupiłem parę sztuk

 

napisz mi PM dogadamy się

 

Chodzi ci o takie jak do diverów seiko? bo ja mam takie 24mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że dostaniesz je u Strojnego na Sławkowskiej, w galerii krakowskiej - możesz też spytać u Pawła Wojnara przy Rynku Głównym (przy posterunku Policji), powinien mieć.


www.pasekdozegarka.com.pl - paski i akcesoria zegarkowe

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Panowie, pomóżcie .

Kupiłem wojskowy pasek do Vodolaza, gruby 4mm, szeroki 24mm ale obleciałem prawie CAŁY KRAKÓW i ani jeden zegarmistrz nie ma do niego grubszych teleskopów - tylko standard.

A jak pewnie się domyślacie stand. teleskopy do tego pacha są po prostu za cienkie, i pasek lata przy uszach jak chce... :mellow:

Proszę o jakąś podp.

A nie lepiej kupić rurkę w sklepie modelarskim 1m za 7zł i sobie przyciąć tulejki?

Ewentualnie kupić same tulejki.Napisz PW to Ci dwie wyślę gratis :)


Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.

Uśmiechnijmy się :-))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok.

Dzięki Panowie za odzew. :mellow:

Przemyślę sprawę :)

Pozdrawiam.

Seba


,,..warto być uczciwym, choć nie zawsze się to opłaca. Opłaca się być nieuczciwym, ale nie warto.."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.