Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

ch24.pl

chronos24.pl BASEL 2011: Glashütte Original Seventies Panorama Date

Rekomendowane odpowiedzi

W hołdzie jednej z najbardziej znaczących dekad we współczesnej historii kultury i sztuki światowej, manufaktura Glashütte Original przygotowała nową kolekcję zegarków czerpiących garściami ze stylu wykreowanego przez lat 70. Seventies Panorama Date to współczesna interpretacja designu sprzed przeszło 40 lat.

 

Wyświetl pełny artykuł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,że późno piszę,ale ostatnio coraz bardziej przekonuje mnie ten zegarek,jak również firma GO.

Podoba mi się w tym zegarku "spokój" i to,że moim zdaniem może pasować praktycznie do wszystkiego...

Czy ktoś mi może powiedzieć,czy zegarek ma jakieś mocno nowatorskie rozwiązania? Pytam,ponieważ z tego co wiem cenę ma sporą, mocno zbliżoną do modelu PanoMaticDate.

Dzięki


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piekny - a i mechanizm przyjemny w widoku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Artme,proszę,jak możesz ocś o nim więcej napisać to pisz(wiem,że występuje w chyba trzech wersjach kolorystycznych, biały niebieski,czarny) tu lub na prv. dzięki.


Robert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale co tu wiecej pisac - wszystko widac jak na dloni :rolleyes:

Masz racje - sa trzy wersje kolorystyczne a stylistyka extremalnie odwoluje sie do lat 70-tych.

Co do mechanizmu, to sa o wiele lepsi, ktorzy mogliby cos napisac - ja sie o to nie pokusze ;)

 

A tu trzy wersje razem dobrze opisane:

http://www.glashuette-original.com/Index.aspx?fs=http%3A//www.glashuette-original.com/neuigkeiten/aktuelles/archiv/default.aspx%3FAktuellesDetail%3D196%26AktuellesSprache%3Den

 

Cena jednak troche mnie odstrasza, bo majac do wyboru AP RO, to... :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena niższa niż za Royal Oak. Na chrono24 cena RO w poprzedniej wersji 15300 to ok 40 000 zł za nówkę, natomiast wspomniany wyżej Glashutte spokojnie w każdej wersji kolorystycznej nówka za ok 30 000 zł. Mi osobiście najbardziej podoba się wersja ciemnoszara, ale poniżej link z ładnymi fotkami i krótkim opisem niebieskiej:

 

http://www.watchtalkforums.info/forums/official-glashuette-original-forum/51089.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.