Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

wegota

ATLANTIC lata 50

Rekomendowane odpowiedzi

No drogo, ale aukcja nie wyglada na ustawiona - widocznie tak teraz go rynek wycenia :D .


Zadna praca nie hanbi, ale kazda meczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj, drogo, zdecydowanie za drogo.

Przy licytacjach czasem tak jest, że ludzie wzajemnie się nakręcają i płacą niesamowite pieniądze za rzeczy, których za taką cenę nie kupiliby w Kup Teraz. Mam nadzieję, że to pojedyncze przypadki a nie nowy trend w cenach na rynku :D

 

P.S. W takiej cenie to moim zdaniem nie warto by było go brać nawet gdyby to był NOS, a ten w jakim jest stanie - każdy widzi :)


Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No teraz to już chyba się wzajemnie nakręcają - na 10.11 cena 659!!! SZOK.


Non omne, quod nitet, aurum est.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szok? Może u nich się po prostu zdjęcia nie wyświetlają :):D

A tak poważnie toż to szoook!!!!!! Zaraz przekroczą magiczna granicę 1000 zł :D

A ja na forum sprzedałem model Extra z identyczna koronką w oryginalnym stanie za 250 zł było wystawić na allegro :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i poszedł, nie przekroczył magicznej kwoty 1000 zł ale byli blisko - 720 zyla !!!! Normalnie sprzedającemu na PW pogratulowałem takiej aukcji z tyloma naiwniakami i wiecie co? Podziękował słowami że na domiar tego aukcja obserwowana była jeszcze przez 50 osób :D


Non omne, quod nitet, aurum est.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

Toz to jakas masakra. Niedawno kupilem starszego, takiego w stali i z jeszcze oryginalna koronka , na tym samym wwerku za 6 dych :D

 

post-0-0-92173100-1331824874.jpg

post-0-0-22139300-1331824876.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to się nie liczy!... kaido, Ty w ogóle masz dar do wyciagania takich okazji jeśli chodzi o cenę za rózne cudeńka, że nic tylko wpaść w kompleksy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wazne ze atlantic i duzy - takie osiagaja zawrotne ceny. Duzo za duze.:D

Zegarki sa ladne to fakt.

 

Wczoraj byla aukcja na worldmastera chyba prime w orginale tarcza, sprzedajacy pisal ze wskazowki orginalne - a wg mnie sekundnik nie,

W opisie bylo ze jakis brak zabkow na polbeczce czy cos ale na chodzie.... i poszedl za 377PLN.

W USA na ebayu za orginala dalem 200PLN - razem z przesylka ( przy nie rejestrowanym transporcie jest szansa ze nie dojdzie :) , jest ryzyko jest zabawa :) ).

To jest cena do zaakceptowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajajajaj Panowie pluje sobie w brodę (nie zdążyłem z udziałem w licytacji)- miałem chrapkę na tego Atlantica. Cena naprawdę promocyjna !!! szok !!!- prawdziwy żer dla skner... heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochylmy Panowie głowy nad tym "szczęśliwcem" który "wyrwał okazję" no i pogratulujmy wystawiającemu dobrego INTERESU :)

PS. Marcin jak Ty to robisz ? takie okazje za takie ceny?? :D


Non omne, quod nitet, aurum est.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość kaido2

PS. Marcin jak Ty to robisz ? takie okazje za takie ceny?? :)

 

Normalnie :)

 

Po pierwsze nie kupuje zegarkow na serwisach aukcyjnych, po drugie kupuje zegarki od znajomych siedzacych w temacie ktorzy oferuja realne ceny wzgledem stanu danego egzemplarza, po trzecie kupuje zegarki do roboty(bardzo czesto do czyszczenia i smarowania) za tzw drobne.

 

Wazne ze atlantic i duzy - takie osiagaja zawrotne ceny. Duzo za duze.:D

 

Prawda i nieprawda.Ostatnio bralem znajomemu podobnego Atlantica byka(37mm bez koronki) na AS1188 w stanie do roboty(balans byl caly, a werk cos tam tykal) za 15 pln :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko panowie trzeba brać pod uwagę, że niektórzy nie maja możliwości przebierania i zakupu tanich zegarków. Niektórzy z nas z racji miejsca, w którym mieszkają mogą cieszyć się swoja pasją zegarkową za nie wielkie pieniądze, ale pamiętajmy że wielu z nas nie ma dostępu do zegarków z giełd, starych sklepów czy znajomych. Dlatego wydaje mi się, że takie właśnie osoby kształtują rynek używanych zegarków i bardzo często zawyżają ceny po prostu z chęci posiadania takiego a nie innego modelu za wszelką cenę :D

A wielu z nas może się cieszyć takimi za dużo mniejsze pieniądze lub lepszymi za identyczne :)


Ci, którzy po zwycięstwie spoczęli na laurach są już martwi..... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie jak to "Stary" ujął niektórzy nie mają możiwości skorzystania z giełd czy też starych sklepów. Co nie znaczy że kupują za absurdalnie niewspółmiernie wysokie pieniądze :D


Non omne, quod nitet, aurum est.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.