Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Dar

Wybór szerokości paska

Rekomendowane odpowiedzi

post-26987-0-92068200-1331825985.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nie kombinował, kupiłbym taki jak ma wchodzić czyli 18 i nie kombinował za bardzo.

Z zegarków w podobnym stylu mam Atlantica i miałem podobny problem, tyle, że tam jest 19 mm w uszach.

Kupiłem oryginalną 19 i dwa paski 20. 19 pomimo wszystko najlepiej wygląda. 20 dało się po prostu wcisnąć,

ale przy jednak dość wąskim pasku ten 1 mm, to jest moim zdaniem max do wciskania. A z obcinania/docinania pasków już się wyleczyłem- nie wygląda to najlepiej.

Także ja na Twoim miejscu (jeśli w ogóle) to ewentualnie pomyślałbym o 20 (ale tylko aby próbować wcisnąć), ale kupno idealnie pasującego paska, czyli 18, jest IMO najprostszym i jednocześnie najlepszym wyjściem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Ricardo216. Rady bardziej doświadczonych forumowiczów w tej materii są dla mnie bardzo cenne ;)

I rzeczywiście skupię się na 18 - tce (oczywiście pasku o takim rozmiarze :P)

 

A co sądzicie o tych pachach Riosa?

 

Zegarek jest dosyć cienki i pasek nie powinien być za gruby. Chciałbym żeby wyglądało bardzo gustownie, ekskluzywnie i nieprzeładowanie. Zegarek ma złotą kopertę i tarczę, a więc myślałem o ciemnobrązowym pasku. Aktualnie poniżej przedstawiam moje typy wzorów. Wszelkie sugestie i podpowiedzi w wyborze pacha mile widziane B)

 

1. post-26987-0-89329900-1331825987.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

2. post-26987-0-44943300-1331825989.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

3. post-26987-0-21471600-1331825991.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

4. post-26987-0-75383500-1331825992.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Oczywiście pasek miałby złotą klamrę. Generalnie nie jestem gorącym zwolennikiem złotych dodatków (sam mam obrączkę z białego złota) ale taki zegarek, więc cóż można zrobić? Może jedynie pochromować kopertę, ale wydaje mi się, że średnio by to mogło wyglądać: złota tarcza i wskazówki w srebrnej (chromowanej) kopercie.

 

Pozdrawiam

Dariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.