Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dar

Użytkownik
 • Content Count

  575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dar last won the day on December 19 2016

Dar had the most liked content!

Community Reputation

161 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

463 profile views
 1. Zdjęcia z ostatniej niedzieli. Bardzo mało osób jak na Sopot i jak na taki dzień:
 2. Dar

  żarty żartami...

  Działa na zasadzie sowieckiego przyrządu:
 3. Panowie jakie polecacie struny do gitary akustycznej, żeby miały metaliczne ostre brzmienie? Kupiłem Elixir PolyWeb 13-56 i nie dość, że są megatwarde, to mają słabe brzmienie.
 4. Dar

  Słuchawki do domu

  Jestem bardzo zadowolony. Słychać różnicę
 5. Dar

  Słuchawki do domu

  Jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc. Ostatecznie zdecydowałem się na AudioQuest Nighthawk plus AudioQuest DragonFly Red. I jestem zadowolony https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-audioquest-nighthawk/ https://audioklan.pl/audioquest/news/audioquest-dragonfly-red-i-dragonfly-black-muzyka-z-jakoscia-studyjna-mqa.html
 6. Dar

  Słuchawki do domu

  Dziękuje wszystkim za dotychczasowe podpowiedzi. Dziękuję Tobie krisu2. Widać, że wiesz o czym piszesz. Dodam, że gdzieś am wyczytałem bdb opinie nt audiotechniki. I podobne spostrzeżenia, że na początku człowiek może być rozczarowany. Ale potem docenia zalety. Czy ten Denon jest dużo lepszy od pozostałych wyżej wymienionych? Czy różnice są na tyle odczuwalne, że warto zainwestować w Denona, aniżeli w którąś z ww. pozycji? Słuchawki mają być zamknięte. Czy to jest oferta na dobry deal ;)?
 7. Dar

  Słuchawki do domu

  Dzięki za wskazówki. Zastanawiam się nad: i trochę nad: Czyli nad prawie wszystkimi zaproponowanymi Na plus sony jest brak kabla, niewielkie rozmiary i mega dobre opinie w sieci. Pozostałe maja bdb opinie. Przy czym Customy są podobnież bardzo wygodne. Oczywiście mają to być słuchawki zamknięte.
 8. Panowie, rozglądam się za słuchawkami do domu (do kompa). Lubię sobie czasem wieczorem posłuchać muzyki. Zatem wydaje mi się, że nie muszą to być bezprzewodowe słuchawki. Ale tutaj preferencje mogą mi się zmienić (może podczas sprzątania lepiej byłoby mieć bezprzewodowe?). Dzisiaj odsłuchałem Bose quitcomfort 35 II SR coś tam. Fajny bas, przyjemnie leżały. Czy możecie coś zaproponować, podpowiedzieć? Budżet, to im mniejszy tym lepszy. Początkowo rozglądałem się za czymś za 500-600 zł. Ale dzisiejsze odsłuchane wyżej wymienione kosztują ok 1 tys. Generalnie cenię sobie soczysty ciepły bas, wygodę użytkowania i w sumie nie wiem co jeszcze Może macie jakiś link do strony, gdzie są dobre sprzęty za pół ceny
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.