Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dar

Użytkownik
 • Content Count

  577
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dar last won the day on December 19 2016

Dar had the most liked content!

Community Reputation

224 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About Dar

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

513 profile views
 1. Garminy to takie bardziej sportowe. Jak ktoś nie ćwiczy regularnie, to chyba będzie na wyrost.
 2. Jaki polecacie Smartwatch dla kobity? Myślałem o watch4 Samsunga ale poczytałem, że baterię ma słabą Telefon będzie mieć samsunga, stąd celowałem w samsungi. A może nie ma takiej potrzeby aby to był Samsung?
 3. Ok, dzięki wszystkim za podpowiedź. Szczególnie argumenty odnoszące się do zużywającego się ekranu i tych paprochów pomogły mi podjąć decyzję. Zatem s21. Dzięki śliczne. Za różnicę dorzucę (może) watcha4. Czy to jest coś co w ogóle do czegokolwiek przydaje, jeżeli ktoś nie uprawia sportów? Ponadto tam są różne wersje lte, coś tam (mam nadal na myśli watcha4). Miałby być dla kobiety, więc mniejszy rozmiar średnicy. Sieć Orange. Jakaś jego wersja jest lepsza od pozostałych?
 4. Samsung Z3 flip, będzie dobrym wyborem (prezentem) dla niej, czy też lepszy będzie S21 (nie ultra)? Czytałem gdzieś, że flip ma słabą baterię, porównywałem jej pojemność z S21 i nie widzę jakiś większych różnic. Ktoś coś?
 5. Bardzo przyjemnie się pije. Mam nadzieję, że Mołdawia zajmie należne jej miejsce
 6. Lubi se fotkę cyknąć.
 7. Telefon dla seniora z dobrym wyświetlaczem, o banalniej obsłudze, to?
 8. jakie wady masz na mysli?
 9. Projektor byłby nad łóżkiem. Wiadomo, że byłoby odpowiednie nagłośnienie, jednak nie oglądamy głośno filmów. Czyli głośność projektora może zakłócać odbiór filmów? Edycja: kubatura nie za mała, jednak nie brałem pod uwagę wzrostu temperatury :/
 10. Szukam projektora do sypialni. Na dużą ścianę. Coś niedrogiego max 2 k. Może ktoś podpowie? Chciałbym sobie oszczędzić wchodzenia na tematyczne fora i zdawania na czarny pas z zakresu zakupu projektora.
 11. Nam kiedyś pomógł Zentel. Po zażyciu spadła ochota na słodkie. Teraz słodkości spożywamy jedynie okazyjnie, w niewielkich ilościach. Natomiast zenetelem lub zentelopodobnym przynajmniej raz w roku robimy sobie profilaktyczną terapię. https://leki-opinie.pl/zentel-tabletki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.