Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dar

Użytkownik
 • Content Count

  575
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Dar last won the day on December 19 2016

Dar had the most liked content!

Community Reputation

196 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

487 profile views
 1. Projektor byłby nad łóżkiem. Wiadomo, że byłoby odpowiednie nagłośnienie, jednak nie oglądamy głośno filmów. Czyli głośność projektora może zakłócać odbiór filmów? Edycja: kubatura nie za mała, jednak nie brałem pod uwagę wzrostu temperatury :/
 2. Szukam projektora do sypialni. Na dużą ścianę. Coś niedrogiego max 2 k. Może ktoś podpowie? Chciałbym sobie oszczędzić wchodzenia na tematyczne fora i zdawania na czarny pas z zakresu zakupu projektora.
 3. Nam kiedyś pomógł Zentel. Po zażyciu spadła ochota na słodkie. Teraz słodkości spożywamy jedynie okazyjnie, w niewielkich ilościach. Natomiast zenetelem lub zentelopodobnym przynajmniej raz w roku robimy sobie profilaktyczną terapię. https://leki-opinie.pl/zentel-tabletki
 4. Dziękuję ślicznie
 5. We Wrocławiu żona studiowała. I Planujemy wizytę w okresie letnim i na trochę dłuższy czas Tera na tapecie mamy Łódź
 6. W najbliższych dniach planuję odwiedzić Łódź z 8 l. córcią, celem pokazania polskich miast. Jakie są Wasze typy, aby zachęcić młodą i starszych do powrotu? Będziemy tam po raz pierwszy. Czy warto odwiedzić zoo, muzeum kinematografii i pobliskiego zoo safari w Borysewie? Może macie jakieś swoje typy jeżeli chodzi o must have, może jakiś nocleg z basenem?
 7. Może europejskie kleszcze nie są na to aż tak uodpornione?
 8. Zdjęcia z ostatniej niedzieli. Bardzo mało osób jak na Sopot i jak na taki dzień:
 9. Dar

  żarty żartami...

  Działa na zasadzie sowieckiego przyrządu:
 10. Panowie jakie polecacie struny do gitary akustycznej, żeby miały metaliczne ostre brzmienie? Kupiłem Elixir PolyWeb 13-56 i nie dość, że są megatwarde, to mają słabe brzmienie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.