Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Degustatorr Noir

Smok Morski...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ja wiem czy taki niepozorny? Na pewno bardzo ładny, w sumie ostatnio Zodiaki często się przewijają przez forum i jeszcze takiego który by mi się nie podobał nie widziałem :rolleyes:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorkiem przeglądałem Twój wątek dotyczący Zodiaków. Powiem szczerze , że bardzo mnie zaciekawiły. Faktycznie strona Zodiaca strasznie kuleje i nie ma tam praktycznie żadnych użytecznych informacji , ale jest trochę innych źródeł w necie :rolleyes:.

 

Twój Zodiac jest chyba najładniejszym jaki widziałem , i ciężko na takiego zapolować. Podoba mi się jeszcze "letnia" wersja chrono z pomarańczową tarczą.

 

Gratluję pięknego zegarka :D .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi się podoba. Tylko szkoda, że taki mały...


"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie.

 

Zegarek ma 39mm i zdecydowanie lepiej prezentuje się na szczuplejszych nadgarstkach, chociaż koperta jest tak ukształtowana, że optycznie powiększa zegar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam oczywiście do przedmówców. Zodiac świetny, a dekiel mistrzostwo świata.


pozdrawiam, Dominik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne kolorki, coraz bardziej podobają mi się te Zodiaki, to przez ten vintag'owy look, lubię bardzo takie koperty w nurkach. Dekiel super. On ma zakręcaną koronkę?


ile by nie było to i tak jest za mało...
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zakręcanej koronki.

 

Zakręcaną koronkę, WR 300m, średnicę 44mm oraz równie vintagowy look mają V-Wolfy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta mi nie pasi, ale zegarek super! Rzuć go na jakiś fajny pasek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny ci on.


Pozdrawiam, Wojtek

Dążenie do bezpieczeństwa poprzez ograniczenie wolności powoduje utratę wolności bez uzyskania bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bransoleta mi nie pasi, ale zegarek super! Rzuć go na jakiś fajny pasek :lol:

 

W tym właśnie szkopuł, że ja jestem fanem bransolet i z paskami mi jakoś nie po drodze... :o Poza tym ta akurat bransoleta jak najbardziej mi pasuje - jest wygodna, dobrze wykonana i podobuje mnie się ona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja jestem fanem wszelakich pasków, ale uważam ze niektóre zegarki na branso wyglądają ok. Np ten Zodiac jest bardzo ok bo te łączenia ogniw (prostokąciki) idealnie pasują do nakładanych indeksów :lol:


(...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zodiaczek bardzo fajny. Do tego stylu i koloru cyferblatu zdecydowanie w bransolecie mu dobrze.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przyjemny :)

Na ręce prezentuje się dużo lepiej niż na na zdjęciach "solo" :o

I jeszcze ten dekiel :lol:


Życzę wszystkim miłego dnia. Kornel, syn Mirosława

Miłośnik zegarków i fotografii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.