Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Binary

Witam,

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

"Binary", gdyż ja działam w systemie zero-jedynkowym, nie moje zegarki. Pasja, to pasja. Jak już wpadłam w zegarkocholię, to na całego. Wertuję to forum już od dłuższego czasu i coś czuję, że będę często molestować forumowiczów o różne informacje.

Zegarki preferuję mechaniczne. Zaczęłam już tworzyć swoją mikrokolekcję i oczywiście zaczęłam od idiotycznych zakupów kierowanych adrenaliną (czy jak kto woli nadnerczami), a nie korą mózgową.

Właśnie powoli wraca rozum. Czas więc się przedstawić, wydorośleć i zacząć myśleć głową, podpytując czasem mądrzejszych o radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj :) .

 

Pasjonatki są na tym Forum mile widziane... :)

 

Zegarki mechaniczne to bardzo słuszny kierunek, pochwal się swoją mikrokolekcją w Galerii, czy innym odpowiednim dziale. A to, że często rozum śpi przy zegarkowych zakupach, a emocje szaleją nie jest niczym nadzwyczajnym...Choroba zegarkowa tak ma po prostu... :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj na Forum... i zapraszamy do dyskusji ...skoro choroba postępuje :):)


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.... Widzę, ze większość z Was choruje na tę samą chorobę ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.