Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

selphy

Użytkownik
 • Content Count

  629
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

selphy last won the day on December 3 2015

selphy had the most liked content!

Community Reputation

73 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

9,770 profile views
 1. Zobacz sobie Casio Efv-100d Do kupienia za 250-300 zł
 2. Fake, na yt zobacz sobie filmik porównujący.
 3. Możesz zaproponować przez paypal jakie rozwiązanie Cię interesuje. Częściowy zwrot pieniędzy i zachowanie zegarka, czy zwrot zegarka, wtedy dostaniesz zwrot wszelkich kosztów, razem z opłatą za przesyłkę.
 4. Skontaktuj się najpierw ze sprzedawcą przez eBay. Jeśli nie dojdziecie do porozumienia, wtedy zgłaszasz sprawę przez PayPal.
 5. Dodam jeszcze swoją propozycję, cena do negocjacji,
 6. W komputerze masz zintegrowaną kartę dźwiękową ? Jaką masz płytę główną ? Słuchawki raczej zamknięte (żeby nie przeszkadzać innym, jeśli głośno słuchasz), czy mogą być otwarte ? Osobiście polecałbym Beyerdynamic DT990 w wersji 32 ohm, ewentualnie jeśli zależy Ci na większym basie to Custom Studio.
 7. Zobacz jeszcze Hamiltona Khaki Field, jak dla mnie jedna z ciekawszych propozycji.
 8. Będę informował o przebiegu sytuacji. Na chwilę obecną będzie zmiana z gwarancji na rękojmię.
 9. Dobre Jak nie podpiszę, to zwracają mi zegarek i mogę we własnym zakresie wysłać do Tudora do Szwajcarii. Nie ma to żadnego poparcia prawnego na ten świstek.
 10. Co o tym myślicie ? Podobny temat był, ale dotyczył zegarka kupionego w Niemczech. Ten jest bezpośrednio z Kruka, kupiony w tamtym roku. Chodzi dokładnie o ten ślad kleju. Nie wiem jak Tudor do tego się ustosunkuje.
 11. Początek znajomości z tą firmą.
 12. Widziałem na żywo też niebieskiego, jednak szary wydawał się ciekawszy mimo wszystko. Jak to z każdą dziedziną, dla każdego coś innego się znajdzie
 13. Zapisuję się do klubu Hama Od dłuższego czasu myślałem o tej marce, ostatnio w końcu się zdecydowałem i jestem bardzo zadowolony, dodatkowo rozmiar do mnie przemawia.
 14. Wybierz ten, który Ci się podoba, nie skupiaj się za bardzo na marce. Zobacz Casio EFV-100D
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.