Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

selphy

Użytkownik
 • Content Count

  756
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

selphy last won the day on December 3 2015

selphy had the most liked content!

Community Reputation

281 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

10674 profile views
 1. selphy

  Nóż

  Jakby ktoś był zainteresowany pozycją 2 i 4, to zapraszam.
 2. selphy

  Nóż

  Mam słabość do pająków.
 3. Ciekawa pozycja, trochę wstawek historycznych.
 4. Z ciekawości, a być może w realizacji tego w przyszłości, jaki rower według Was, przy zachowaniu najlepszego stosunku ceny do jakości byłby najlepszy na objechanie świata ? https://www.tristanridley.com/post/outback Tutaj jedna propozycja, https://tout-terrain.de/en/the-products/bicycles/x.over/outback/324/outback-xplore-29 Przerzutki Pinion - ciekawe, ale czy nie taniej i nie koniecznie gorzej wyjdzie przykładowo Rohloff Speedhub ? Rozważyłbym też sztywny widelec.
 5. selphy

  Hi-Fi stereo

  Jak nie mieliście kontaktu, to polecam iLoud Micro Monitor. Od dłuższego czasu używam, wcześniej miałem kontakt z kilkoma parami monitorów aktywnych wyższej klasy. W tej cenie bezkonkurencyjne. Czytałem też ciekawy komentarz, że względem KH80 nie ma dużej różnicy, bo też rozważałem Neumanny.
 6. Kindle Paperwhite, jak Ci się nie śpieszy, to warto poczekać na promocję na amazon.de
 7. Z obecnego gravela single speed myślę nad przesiadką na XC i pojawiła się ciekawa propozycja, https://www.tradeinn.com/bikeinn/pl/specialized-chisel-ht-comp-29-nx-2022-składane-rowery-elektryczne/138267700/p Jest coś innego wartego rozważenia ? Ewentualnie co od razu można by wymienić ? Dzięki.
 8. Kiedyś to się słuchało nałogowo Obecnie inne klimaty.
 9. Na nie przecenione produkty działa kod do dzisiaj kr15zl Migawkę znam, polecam kawiarnię. Jakiś czas temu wprowadzili burgery i inne przekąski.
 10. Na konesso fajne promocje. Część kaw już znam, niektóre pierwszy raz będę próbował.
 11. selphy

  Motocykle

  Dzięki, V strom ciekawie się prezentuje. Będę musiał się wybrać na jazdę próbną. Podoba mi się jeszcze Tiger 900, ale to już inna kwota.
 12. selphy

  Motocykle

  Śledzę od jakiego czasu wątek, ale się nie udzielałem. Przymierzam się do zakupu motocykla, myślę nad GS 850, podobają mi się turystyki, wyprostowana pozycja, można wjechać prawie wszędzie. Ktoś miał doświadczenie z tym konkretnym modelem ? Ewentualnie jakie inne o podobnej pojemności są godne rozważenia ?
 13. Koledzy, potrzebuje pomocy bardziej doświadczonych osób. Wymieniłem korbę, wkład suportu i łańcuch. Została tylna zębatka. Łańcuch jest napięty prawidłowo. Być może nie ma jednej linii między przednią, a tylną zębatką, ale tego za bardzo nie widzę. Efekt jest taki, IMG_7367.mov Co innego według was może być przyczyną i jak to naprawić ?
 14. selphy

  Nóż

  Panowie, czym najlepiej to wyczyścić ?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.