Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

GoliMilan

Co to za marka Locman?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam już zegarek ML, Seiko BM i Eposa 3369. Dwa ostatnie kupione pod wpływem tego forum :) i oba to strzały w 10. Ale ostatnio naszło mnie na coś innego, bardziej kolorowego i troche szalonego. Wszystkie te kryteria spelniaja niektóre modele Locmana. Problem w tym, że kompletnie nic o nich nie słyszałem. Ich zegarki to coś jak zabawki typu Armani czy może jednak troche lepsze produkty. I czy miał ktoś doczynienia z nimi na żywo, jak u nich z jakością, bo cen najniższych to oni nie mają. Będę wdzięczny za każdą opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są lepsze od Armaniego. Locman ma własną fabrykę. Marka włoska. Zegarki raczej ''modowe'' ....zdarzają się tytanowe i carbonowe. Mi z ich oferty się podoba Stealth . Niestety na forum chyba nikt nie ma tego zegarka.

 

Acha....werki na ogół kwarcowe miyoty japoński. Stosunek jakosc cena...chyba jednak nie najlepszy...ale jesli komuś przypadnie do gustu design to czemu nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki marcomartin. Właśnie m.in. Stealth mi się podoba. A wiesz może, gdzie je można w Polsce obejrzeć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki marcomartin. Właśnie m.in. Stealth mi się podoba. A wiesz może, gdzie je można w Polsce obejrzeć?

 

wejdz na strone locman i potem na dystrybutorów i poszukaj. W Warszawie i Krakowie mozna w kilku punktach. Firma która jest na ich stronie jako dystrybutor z Wrocławia...niestety faktycznie tych zegarków nie ma i juz nie sprzedaje...wiem bo tez kiedys chcialem obejrzeć.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stosunek jakosc cena...chyba jednak nie najlepszy...

 

No właśnie. Szukam zegarka z czarną tarczą i niebieskimi lub pomarańczowymi wskazówkami. Super wygląda Tissot Seastar 1000, ale to nowa kolekcja i w ogóle poza moim zasięgiem. Nieźle wygląda też Locman Montechristo, ale cena ponad 2k to też jeszcze za wysoko.

zegarek-meski-locman-montecristo-chronograph-051000bkfor0gok_1.jpg;)

 

I teraz skoro marcomartin mówisz że Locman Stealth to nie najlepszy stosunek jakość cena, to co byś podobnego polecił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj Jacykowa gdzie mozna obejrzec bo on takie zegarki nosi :P


" tylko Seiko " Damian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapytaj Jacykowa gdzie mozna obejrzec bo on takie zegarki nosi :)

 

:)

 

Najwidoczniej Jacykow na ciuchach się nie zna, ale na zegarkach tak :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze locmany mają własny, niepowtarzalny design (co zresztą cenione jest w branży w przeciwieństwie do wszelkiego rodzaju "homage watches") absolutnie nie znaczy, ze jest to marka modowa. Wprost przeciwnie- od początku są skupieni na produkcji zegarków i w tym celu zostali założeni (to właśnie odróżnia firmy zegarmistrzowskie od tzw modowych). Oprócz szwajcarskich są marki niemieckie, francuskie, japońskie i włoskie (na czele właśnie, chyba z locmanem). A jakość w stosunku do ceny świetna (sam nosze od czasu do czasu Island Automatic). A Montechristo z mechanizmem Lemania za 16 tys w limitowanej do 300 egzemplarzy serii to po prostu okazja roku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.