Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cheater!!!

Zdrastwujtie dorogije towariszczi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

na forum jestem zarejestrowany już od jakiegoś czasu ale do tej pory się nie udzielałem. W temacie zegarków jestem zielony ale chłonę wiedzę (bo gust wyrobiony mam) jak gąbka wodę ;-)

Na forum trafiłem przypadkiem (z wyników wyszukiwania u "Wujka Google") przymierzając się po raz pierwszy w życiu do świadomego wyboru zegarka.

Tytuł postu słusznie wskazuje iż w głównej mierze interesują mnie "czerwone" zegarki.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To się wyprowadź do rosji i tam se gadaj po rusku i noś ruskie zegarki. To jest polskie forum i mówimy i witamy się po polsku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Retorycznie zapytam - czy w Polsce nie wolno nosić rosyjskich zegarków (na forum z tego co zauważyłem jest sporo osób gustujących w "ruskach")? Nie wolno mówić po rosyjsku, w szczególności witać się (akurat w tym języku nie mówię w ogóle)?

Jestem daleki od oceniania kogoś tylko po wpisach w internecie ale zaleciało mi ciemnogrodem.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

noś sobie co chcesz, możesz sobie nawet kupić ładę albo wołgę i jeździć po swoim jasnogrodzie ale nie muszę czytać tu pseudo ruskich wypocin fana ZSRR.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masakra jakaś... ale masz rację, nie musisz czytać :-) i to w tym jest najlepsze!

Z tym fanem ZSRR trochę przesadzasz - nigdzie nie napisałem, że fascynuje mnie Rosja czy wcześniej Związek Radziecki a, że gustuję w rosyjskich zegarkach... co w tym złego? Nie dorabiałbym do tego żadnej ideologi.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fascynacja ruskimi zegarkami to dla mnie to samo co fascynacja chińskimi. I jedni i drudzy podrabiają tyle że ci pierwsi nakradli podczas II wojny i skopiowali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, weźcie wyluzujcie... oO

 

i witam serdecznie Czitera : )

nie przejmuj się tym co powiedział member008, za radzieckie zegarki nikt Cię tutaj nie zje.

 

 

poza tym, "To się wyprowadź do rosji i tam se gadaj po rusku i noś ruskie zegarki. To jest polskie forum i mówimy i witamy się po polsku" - idąc dalej, jak rozumiem nosisz tylko i wyłącznie polskie zegarki?


life's a piece of shit [...] just remember that the last laugh is on you. and always look on the bright side of life

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o kurde, weźcie wyluzujcie... oO

 

i witam serdecznie Czitera : )

nie przejmuj się tym co powiedział member008, za radzieckie zegarki nikt Cię tutaj nie zje.

 

 

poza tym, "To się wyprowadź do rosji i tam se gadaj po rusku i noś ruskie zegarki. To jest polskie forum i mówimy i witamy się po polsku" - idąc dalej, jak rozumiem nosisz tylko i wyłącznie polskie zegarki?

 

Noszę tylko szwajcarskie i niemieckie zegarki ale to nie znaczy że że mam tu "witać się" po szwajcarsku (niemiecku, francusku, włosku lub retoromańsku) lub niemiecku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, prosiłbym o bardziej wyważone wypowiedzi, mi jeśli coś się nie podoba po prostu nie czytam . Rosyjskie, radzieckie zegarki mają swój odrębny dział jak wszystkie inne, jesli ktoś lubi zegarki szwajcarskie czy niemieckie nie wita się po niemiecku... to inna kwestia. Koledzy jesteśmy na forum dla naszych wspólnych zainteresowań i nie przeszkadzajmy sobie nawzajem nie denerwujmy się, to ma być dla Nas miejsce odpoczynku, rozrywki, szkoda to niszczyć .

 

pozdrawiam serdecznie


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, prosiłbym o bardziej wyważone wypowiedzi, mi jeśli coś się nie podoba po prostu nie czytam . Rosyjskie, radzieckie zegarki mają swój odrębny dział jak wszystkie inne, jesli ktoś lubi zegarki szwajcarskie czy niemieckie nie wita się po niemiecku... to inna kwestia. Koledzy jesteśmy na forum dla naszych wspólnych zainteresowań i nie przeszkadzajmy sobie nawzajem nie denerwujmy się, to ma być dla Nas miejsce odpoczynku, rozrywki, szkoda to niszczyć .

 

pozdrawiam serdecznie

 

Tak, masz rację. Z mojej strony zamykam temat. Jeśli współrozmówcy również to proponuję usunąć zbędne posty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem najdalszy jak można od sympatii do ZSRR - ale sadze Member że trochę po bandzie poszedłeś. Sądzę, że to powitanie "ruskobrzmiące" to najwyżej element humorystyczny. Do Ciebie nie trafił - ale po co tyle emocji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Panowie, dla mnie temat do zamknięcia. Nie czuję się niczemu winny ani urażony przez Member'a. Powitanie jak najbardziej miało humorystyczny charakter.

Jak to mówią - o gustach się nie dyskutuje a rozszerzanie upodobań zegarkowych na cały światopogląd to jakieś nieporozumienie (w żadnym wypadku nie jestem rusofilem!).

 

Pozdrawiam i mam nadzieję na miłe spędzanie czasu na forum oraz na to, że z czasem uda mi się coś wartościowego na nie wnieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?????????? ??????? ????,

????? ????? ????? ???????.

 

p.s

 

Member 007 - ja oczom nie wierzę że

są tutaj tacy ludzie jak ty, którzy w tak chamski

sposób witają się z nowymi użytkownikami.

 

jestem w szoku, za takie coś na innym forum

zostałbyś wykopany niczym james bond.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Member007 jeszcze za ten raport MAK jest wkurzony i długo go trzyma ta sprawa :-/ W każdym razie wielbicieli ruskich zegarków jest tu mnogo, więc witaj Kolego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?????????? ??????? ????,

????? ????? ????? ???????.

 

p.s

 

Member 007 - ja oczom nie wierzę że

są tutaj tacy ludzie jak ty, którzy w tak chamski

sposób witają się z nowymi użytkownikami.

 

jestem w szoku, za takie coś na innym forum

zostałbyś wykopany niczym james bond.

 

następny rusofil się odezwał. Pewnie na Komoruskiego głosował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O widzę że temat zmierza w podobnym kierunku jak polemika na naszej scenie politycznej. Trochę szkoda.


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale o co chodzi ? Gość zażartował tytułem a member007 szuka kłótni .

Człowiek który szuka wszędzie kłótni jest podobny do Lenina .

Jana Paweł dał nam przykład jak się szanować i drogi member007 weź z niego przykład.

To forum nie jest forum politycznym .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.