Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lechu_wroc

Edycja limitowana Steinhart - II tura zapisów / STAL

Rekomendowane odpowiedzi

21.05.2011, wybiła 21:00 więc ruszamy z II turą zapisów na Steinharta w Edycji Limitowanej ?AQUARIUS? (ten temat dotyczy wersji stalowej).

 

Krótkie zasady zapisu (przeczytajcie proszę : ):

 

1. Edycja limitowana to 66 sztuk (po 33 szt. na wersję- stal/DLC)

2. Zegarek kosztuje 450EUR (50EUR przedpłaty + 400EUR przed odbiorem) + koszty transportu (jeszcze do ustalenia, ale nie więcej niż 15-20EUR)

3. Zapisujemy się na podstawie rysunków wykonawczych, które otrzymaliśmy od Steinharta- zegarek będzie ich wiernym odwzorowaniem.

4. Zapisy potrwają do czasu wyczerpania numerów, ale nie dłużej niż rok (później zegarki trafią do wolnej sprzedaży).

5. Zegarki zostaną wyprodukowane w jednej partii i sukcesywnie będą dostarczane do osób, które dokonały zamówienia.

6. Wolne numery, które pozostały po pierwszej turze zapisów zamieściłem poniżej, przed zapisem zapoznajcie się z nimi proszę. Lista będzie aktualizowana codziennie wieczorem i odhaczane będą kolejne numery przez Was zajmowane.

7. Przy rezerwacji numeru liczy się czas publikacji postu. Jeśli ktoś zajął numer podczas pisania przez ciebie postu- edytuj go i wybierz inny numer.

8. Za kilka dni, kiedy tylko złożymy oficjalne zamówienie każdy kto zamówił zegarek otrzyma indywidualny numer zamówienia, na podstawie którego dokona wpłaty za pośrednictwem PP, 50 EUR zaliczki dla Steinharta. Informacje otrzymacie na PW.

9. Osoby, które wzięły już udział w pierwszej turze zapisów oraz pozostałe, mogą zamówić drugi zegarek obojętne w jakiej wersji.

Maksymalnie można zamówić dwa zegarki w następujących konfiguracjach: 2 x stal, 2 x DLC, stal + DLC.

Jeśli ktoś zarezerwuje więcej niż dwa zegarki, jego rezerwacja zostaje anulowana, a numery z powrotem trafiają do puli.

10. Żeby zamówić zegarek należy być zarejestrowanym użytkownikiem Forum.

11. Rezerwacje są wiążące. Nie chcemy kupić, nie rezerwujemy.

12. W zapisach mogą wziąć udział również osoby (z tabeli), które biorą udział w licytacji. W przypadku jej wygrania odpuszczają numer zarezerwowany w tym wątku i dostają 1/33.

13. Czas realizacji edycji limitowanej to ok. 3 miesiące.

 

(Wybaczcie wylewność, ale otrzymuję masę pytań na PM, na które czasami nie jestem w stanie odpisać i staram się objaśniać wszystko już na Forum)

 

Kilka podstawowych danych technicznych Steinharta "Aquarius":

 

Średnica: 45mm

Wysokość: 14mm

Uszy: 24mm

Lug to lug: 55mm

Szkło: szafirowe, podwójny antyrefleks (wewnętrzny)

Mechanizm: ETA 2893-2 (GMT)

Numer limitacji: będzie widoczny na boku koperty

 

Zestaw obejmuje:

 

- Zegarek :unsure:

- Pudło edycji limitowanej (lakier piano)

- Certyfikat limitacji

- Dwa paski- gumowy Steinhart + gumowo-skórzany z niebieskim przeszyciem (zapięcia bransoletowe)

- przyrząd do zmiany pasków/śrubokręt

(+ będzie możliwość dokupienia osobno bransolety dedykowanej do Tritona (stal lub DLC), zapisy zorganizuję przed dokonaniem ostatecznych wpłat, tak żeby wszystko przyszło w jednej paczce)

 

Reszta jak na grafikach:

 

[w pełnej rozdzielczości do zobaczenia TUTAJ ]

post-25253-0-19230900-1331845216.jpg

 

 

Lista numerów zajętych w I i II turze:

 

[26.05.2011, 09:30]

1. Zwycięzca aukcji charytatywnej - jaszczur11 (Brawa!)

2. kinio

3. Mma

4. zaq

5. trebor444

6. Robson01

7. black_srt

8. roth

9. Arek

10. xylog

11. mikuki

12. zetdrw

13. Schmeichel

14. andrew_p

15. puffin

16. hir00

17. lob

18. sleza

19. Bosson

20. SIRLUKE1

21. ksylo1

22. Beny6

23. merik

24. qlsh

25. lechu_wroc

26. jacek_sek

27. Paulus

28. Marcinkowski

29. ricardo216

30. Temption

31. Stawko

32. slawek9

33. split

 

 

 

Zapraszam do boju o numerki!

 

 

Aktualna lista rezerwowa dla stali:

 

1. marcind

2. maddox

3. Spinner

4. Marcinkowski ---> wskakuje w miejsce zetdrw, nr 28

5. golo ---> wskakuje w miejsce jarekgdynia1972, nr 9

6. ricardo216 ---> wskakuje na miejsce Woytec60, nr 29

7. dariusz79

8. slawek9 ---> wskakuje na miejsce Mirosuawa, nr 32

9. Schmeichel

10. Bosson ---> po potwierdzeniu wskakuje na miejsce 19 (Arek)

11. Arek ---> po potwierdzeniu wskakuje na miejsce nr 9 (golo)

13. deathsoul

14. qlsh ---> po potwierdzeniu wskakuje na miejsce 24 (lobuz1)

15. Stawko ---> po potwierdzeniu wskakuje na miejsce 31 (Burns)

16. Parigot

17. vidi

18. Yariyh

19. rk7000

 

Obecnie brak wolnych numerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nr 22 stal proszę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę nr 6


Nie kłóć się z idiotami - sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamawiam 11 :unsure:

 

Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę 17-ty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I'll take number 23.

 

br,

Merik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Merik- you are fast guy :unsure: I've just wrote you a PM, but I see it is not necessary :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I've been ready all evening. Seems like it went ok. :unsure:

 

br,

Merik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

27 Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja poprosze 20 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Temption

33(-1 licytacja)/33 DLC

23(-1 licytacja/33 stal

 

Sezon na stalową limitację, jak na truskawki, trwa ;) Pozostało 10 owoców pracy "silnej grupy". Nie brałem udziału w dyskusjach. Zdałem się na wybory kolegów.

Chciałbym wszystkim twórcom projektu podziękować za pomysły, zaangażowanie i efekty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem zapraszamy Zbyszku do dyskusji, bo kolejna limitacja jest w planach na 2012 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie wysyłki zegarków może zamiast napedzac kaske niemieckiej poczcie 15-20 euro per sztuka x 66 sztuk zegarki powedrowaly by do jednej osoby i zostały pizbie rozeslane do odbiorców za 8 euro - 30 PLN . A powstała nadwyżkę możemy przesłać na Małego Jasia. Myśle ze nikt by nie miał nic przeciwko. Oczywiście jest to tylko moja propozycja


jarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

66 zegarków nie trafi tylko do Polski, to na pewno- wiem że kilka osób prosiło o indywidualne wysyłki do USA, Norwegii, Niemiec.

Pozostałe zegarki mogę oczywiście przyjąć do siebie i porozsyłać ALE- partia, powiedzmy 50-60 zegarków to łączna wartość ok. 100 000 zł pi razy oko i nie wiem jaki kurier by to ubezpieczył. Ja musiałbym to wszystko przepakować i pojedynczo z wielką atencją, żeby nie pomylić adresów i numerów w limitacji, wysyłać do Was kurierem. Nie ukrywam że średnio mam na to czas, bo taka operacja pewnie zajęłaby go baaardzo dużo ;) Poza tym Wy musielibyście dokonać podwójnej wpłaty za przesyłkę- raz dla Guntera za nadanie zbiorczej wysyłki o tak ogromnej wartości, drugi raz dla mnie za wysyłkę na terenie Polski... to się chyba nie kalkuluje :/

Jeśli chodzi o Jaśka, to każdy może po prostu wpłacić ile uzna za stosowne, bo nie chciałbym również na nikogo "naciskać" w tej kwestii i decydować na co pójdą zaoszczędzone pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę prosił o bezpośrednią wysyłkę do Stanów. Zapłacę cło ale nie muszę płacić VATu. Zresztą już kupowałem od Steinharta i wolę, żeby to przyszło bezpośrednio do mnie. Tak jak pisze Lechu, przepakowywanie i indywidualna wysyłka to kupa roboty, a oszczędność żadna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze 10 szt. zostalo, ja poczekam z decyzja jeszcze troche, chcialbym je najpierw zobaczyc na stronie Steinharta


ROBERT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez zwiększania limitacji - można wolną pulę stali przerzucić na DLC? Tam jest lista rezerwowa, wszyscy będą happy


Bez komercyjnych www :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.