Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dariusz chlastawa

Sugestie po spotkaniu 2011

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękujemy za tę cenną informację. Szkoda, że Pan Prezes w ubiegłym roku zapomniał podać kto liczył głosy w rankingu ulubionych firm klubowiczów i gdzie pojawił się na ten temat artykuł, a pojawił się na stronach Chronos24.pl

 

 

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi ?!

 

Eugeniusz napisał , że zegarek Copernicus został ufundowany przez Copernicusa , więc napisałem ,że razem go ufundowaliśmy ..

Co to ma wspólnego z liczeniem glosów i artykułem to chyba wie tylko autor powyższego cytatu ...

Smutne ,że w złośliwej chęci wchodzenia w polemikę zacietrzewienie odbiera zdrowy rozsądek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Kompletnie nie rozumiem o co chodzi ?!

 

Eugeniusz napisał , że zegarek Copernicus został ufundowany przez Copernicusa , więc napisałem ,że razem go ufundowaliśmy ..

Co to ma wspólnego z liczeniem glosów i artykułem to chyba wie tylko autor powyższego cytatu ...

Smutne ,że w złośliwej chęci wchodzenia w polemikę zacietrzewienie odbiera zdrowy rozsądek

 

Szanowny Panie Prezesie,

 

mój wpis dotyczył kompletności informacji. Napisałeś, kto był fundatorem zegarka Copernicus, ale w ubiegłym roku na spotkaniu klubowym nie informowałeś kto był organizatorem rankingu ulubionych firm klubowiczów i na jakim portalu pojawił się artykuł. Mało tego, sam do producentów wystartowałeś ze statuetkami nie informując o niczym Chronos24, który to portal (poprzez moją osobę) brał udział w całej zabawie. Mnie nie odebrało zdrowego rozsądku. Po prostu pamięć mam bardzo dobrą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

McIntosh, pamięć masz niewątpliwie dobrą, ale temat dotyczy tegorocznego spotkania (na którym Cię nie było), więc proszę,

wyjaśniaj takie sprawy na PW i nie rób bezsensownego oftopa.

Ja odebrałem wpis Piotra jako lekko ironiczny...W jakim sensie niedobrze to w tym roku wyglądało?

Część dotarła po prostu później, wcześniej mając spotkanie we własnym gronie. Staruszek zażartował z zabawnego połączenia narzekania na ten fakt i automatycznej stopki dodanej przez serwis mailowy. Nie ma co robić afery :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.