Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Cykcyk

zegarek D&G - co o nim sądzicie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Moejej kobiecie podobają się białe eleganckie zegarki, chciałbym jej sprezentować ten oto zegarek marki D&G: http://www.chatonglamour.pl/o/000970/zegarek-damski-marki-d&g-time-popular-dw0269.html Oglądałem go dziś w salonie swiss i bardzo mi się spodobał... Wiem że jesteście przeciwnikami zegarków firm, które produkują też odzież... ale co sądzicie w tym przypadku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w nim elegancja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląd ma raczej odpustowy. Jeśli już musi być "odzieżowy" to zobacz Calvin Klein.


Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiepski wybór. I jeszcze ten opis... "pudełko gratis" :( albo "indeksy godzin w kształcie linii" lub "obudowa"... Widać, że pisał to jakiś "ekspert" (nie żebym ja nim był ale śmiesznie to brzmi). A cena za taki zegareczek... "lekko" przesadzona.


LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo słaby wybór moim zdaniem. Cena to już zupełny odlot tym bardziej, że w tym przedziale cenowym można mieć już białego Tissota Classic Dream np: T033.210.16.111.00. Co więcej nawet Lorusy do 200 zł wyglądają ładniej niż ta D&G (np. RXT71DX-9, RRW91CX-9) czy już nawet w ostateczności coś z białych Skagenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.